Львівські комунальники замовили вантажні велосипеди по 20 тис. грн

Фото велосипеду із сайту ymarbike.com

Львівське комунальне підприємство «Зелений Львів» 23 грудня замовило п’ять велосипедів вартістю 100 тис. грн у підприємиці Ангеліни Богдан. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Згідно із оприлюдненим договором, «Зелений Львів», яке займається доглядом зелених насаджень в місті, отримає вантажні, триколісні велосипеди моделі «Марсель», які використовуватимуть в господарських цілях.

Вигляд велосипеда. Джерело: lifejoy.ua

Вартість одного велосипеда складе 20 тис. грн. В інтернет-магазинах такі продають за 14,5-15,5 тис. грн, однак в ціну не закладено транспортування. Є пропозиції і до 19,5 тис. грн із безкоштовною доставкою чи лише за 150 грн. У договорі вказано, що Ангеліна Богдан повинна доставити велосипеди у Львів, на вул. Замарстинівську, самостійно та свій рахунок.

Такі велосипеди підходять для бізнесу, городників, житлово-комунальних служб, вказано в інтернет-магазинах. Його можна використовувати для перевезення різноманітних вантажів, важких і габаритних, оскільки у цього велосипеда міцна сталева рама вантажопідйомністю до 200 кг і посилена сталева вилка. Крім того, він розбирається навпіл для транспортування.

Про постачальника

Ангеліна Богдан із села Жабче у Житомирській області зареєструвалась підприємицею лише в серпні цього року. З того часу отримала замовлень на майже 5 млн грн, причому географія поставок охоплює майже всю Україну, а товари, які вона хоче постачати, дуже різноманітні – від дорожніх конусів до мікрокомп’ютерів Raspberry.

У поточній спрощеній закупівлі від ЛКП «Зелений Львів» взяла участь лише вона.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі