«ПБС» Шевченка отримає понад мільярд на ремонт дороги на Буковині

Фото ілюстративне. Джерело: ПБС

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області уклала договір із ТОВ «ПБС» на поточний середній ремонт автошляху Т-26-03 Чернівці – Недобоївці за 1,16 млрд грн.

За ці кошти передбачається, що підрядник розробить проєктну документацію та проведе реконструкцію 36,5 кілометра автошляху на ділянці від виїзду з Чернівців до села Недобоївці, у напрямку Хотина.

Цифри і ціни

Середня вартість реконструкції одного кілометра дороги становитиме майже 32 млн грн. Роботи планують завершити до кінця 2022р. При цьому у 2021 році підряднику заплатять всього 98 тис. грн (це 0,008% від суми закупівлі), а решту наступного року.

За договірною ціною, компанія витратить 669 млн грн на матеріальні ресурси, 29 млн грн на зарплати працівникам, а прибутку одержить 6,5 млн грн, або 0,5% від суми підряду.

Минулого тижня у системі Prozorro провели понад 120 тис. закупівель на 23,29 млрд грн. Цей тендер є другим за величиною цього тижня і становить 5% від усіх видатків державних структур за цей тиждень.

Єдиним конкурентом ТОВ «ПБС» виступило ТОВ «ШБУ-77», яке пов’язане з російським олігархом Олегом Дерипаскою, із остаточною пропозицією на 6 млн грн дорожчою. В результаті торгів економія на тендері становить 24 млн грн або 2%.

Про переможця

ТОВ «ПБС» зареєстровано в Івано-Франківську, офіційною власницею є Іванна Непик, проте реальним контролером підприємства вважають екснардепа Олександра Шевченка. Зараз Шевченко є депутатом Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» бізнес-партнера Коломойського Ігоря Палиці.

Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», нещодавно «ПБС» отримало 379,6 млн грн на будівництво біатлонного комплексу поблизщу курорту «Буковель», де Олександр Шевченко тривалий час був директором. Проектувальником комплексу стало ТОВ «Скорзонера» Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. А розпорядником коштів є комунальне підприємство директором якого є Андрій Сторожук, екс-помічник депутата Шевченка на громадських засадах.

 

За даними YouControl, з початку 2021 року ТОВ «ПБС» отримало держзамовлень на 11,6 млрд грн

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі