Новояричівська сільрада віддала 17 млн грн тещі заступника селищного голови

Заступник селишного голови Новояричівської сільради Мар’ян Стеблик. Фото: novoyarychiv.gromada

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради уклав договір із ТОВ «Захід – РемБуд» на будівництво спортивного залу для сільської школи за 16,93 млн грн. Власницею підприємства є львів’янка Ніна Піх – теща заступника селищного голови Мар’яна Стеблика.

Крім того, закупівля має ознаки змови – участь в торгах взяла лише одна фірма «Будівельна компанія «Наш простір», яка хоч і пропонувала нижчу на 12,5 тис. грн ціну, не завантажила всіх необхідних документів і не мала шансу на отримання підряду.

Про тендер

Технічним завданням передбачено, що підрядник окрім безпосередньо зведення будівлі, проведе каналізацію, електро- та теплопостачання, встановить сантехніку та зробить зовнішній благоустрій. Завершити роботи планують до кінця 2022 року. Всього компанія отримає 457 тис. грн прибутку, що становить 2,7% від суми закупівлі.

В документах обох фірм, і «Захід – РемБуд», і БК «Наш простір», вказаний спільний працівник –  інженер з охорони праці Микола Сафронов. Загалом це другий випадок, коли фірми зустрічаються на публічних торгах. У обох випадках перемогу отримало «Захід – РемБуд».

Про компанії

Власником ТОВ «Будівельна компанія «Наш простір» є Назарій Коваль. На сайті компанії фірма повідомляє, що виконувала проєкти з облаштування території  в Edem Resort&Medical (власник Ігор Кривецький) та реконструкцію готельного комплексу Гранд Резорт (власник Григорій Козловський). А ще про виконання державних замовлень таких як школа та зведення нового моста. Хоча насправді компанія не отримувала держзамовлень на будівництво мостів. Загалом фірма отримала 4 контракти на 1,4 млн грн.

ТОВ «Захід – РемБуд» зареєстровано у квітні 2019 року, а з початку 2020 отримало 21 держзамовлення на 19,1 млн грн.

Першим власником підприємства був чинний заступник селищного голови села Новояричів Мар’ян Стеблик. У листопаді 2020 року він кандидував на посаду заступника голови селищної ради і у січні 2021 року засновницею його підприємства стала теща Ніна Піх. Крім фірми зятя їй більше не належать жодні інші компанії, ще у вересні минулого року вона шукала роботу продавця-консультанта.

 

Матеріал підготовлено за підтримки Інтерньюс Нетворк в рамках проєкту «Виробництво та популяризація журналістських розслідувань у Західній Україні». Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію Інтерньюс Нетворк.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі