Партнеру «свободівця» дозволили змінити цільове призначення землі під житлову забудову

Депутати Львівської міської ради вчора, 20 травня, під час засідання сесії проголосували за зміну цільового призначення ділянки ТОВ «Компанія БІМ-1» на вул. В. Навроцького, 4 на будівництва та обслуговування житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Існуюче призначення ділянки площею 0,9072 га, яку орендує компанія, – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств промисловості.

Приблизне місцерозташування ділянки

Зміну цільового призначення на житло підтримали депутати від «Європейської солідарності», «Варти», «Голосу» і «Свободи».

До проєкту ухвали були зауваження юридичного департаменту, оскільки були відсутні матеріали погодження, а також від управління земельних ресурсів щодо часткової невідповідності містобудівній документації. Ділянка частково розташована в зоні культурних, спортивних та релігійних установ, де не передбачено будівництво житла.

На ділянці є паркетний цех і лісопилка, які належать «Компанія БІМ-1». У лютому цього року фірмі дозволили виготовити проєкт землеустрою із новим цільовим призначенням, під житло. Тож, після другого позитивного голосування депутатів тепер компанія зможе укласти новий договір оренди. Орієнтовна орендна плата за рік становитиме 890 тис. грн.

ТОВ «Компанія БІМ-1» в рівних долях належить Юрію Бойку і Юрію Стаднику, який був бізнес-партнером екс-депутата ЛМР від «Свободи» Андрія Карбовника в низці юросіб. Наприклад, вони були засновниками ТОВ «Стакар Девелопмент», яке придбало завод на вул. Старознесенській, – тепер компанія називається «!ФЕСТрепаблік», а її контролюють Андрій Худо, Дмитро Герасімов і Юрій Назарук. Стадник і Карбовник є співзасновниками ГО «Наш клуб».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі