Антикорупційний суд в п’ятнадцять разів зменшив заставу Михайлу Дзюдзю

Фото: Варіанти

Вищий антикорупційний суд 22 вересня змінив розмір застави для депутата Львівської облради Михайла Дзюдзя та зняв арешт з його майна. Повні тексти рішень ще не опубліковані.

Так, слідчий суддя змінив йому розмір застави із 630,6 тис. грн до 42 тис. грн, а також скасував арешт на дві земельні ділянки і гроші: 220 тис. грн, 1,3 тис. дол., 2,9 тис. євро, які знайшли в будинку, де він проживає.

До березня цього року Дзюдзь очолював Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції. Тоді йому повідомили про підозру в хабарництві. Як повідомляло НАБУ, вони мають докази, що посадовець вимагав і щомісячно отримував від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду.

В ухвалах суду вказано, що вимогу такої щомісячної оплати отримав начальник «Цуманської виправної колонії (№84)», який передав 800 доларів, з яких 300 доларів були від керівника «Луцького слідчого ізолятора», та картки на 100 літрів бензину.

Згідно з декларацією про доходи, яку Дзюдзь подав вже після свого звільнення, кількість його майна значно зменшилась. У березні, одразу після обшуків, Михайло Дзюдзь переписав на доньку квартиру у Львові загальною площею 132,5 кв. м, будинок площею 268,2 кв. м в селі Суховоля, гараж та дві земельні ділянки, автомобіль Toyota Camry.

Його адвокат стверджував, що підозрюваний переписав майно через поганий стан здоров’я, а 15 тис. доларів, які вилучили в квартирі, – це весільний подарунок доньки. Врезультаті на ці кошти, а також майно доньки Дзюдзя, арешт не наклали.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі