Місцевий постачальник продовжує продавати львівським лікарням дорогі ізоляційні одноразові халати – по 180 грн за штуку

Фото умовне,джерело: Львівська міська рада

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (далі – Центр легеневого здоров’я) 26 травня замовив захисні костюми та медичні халати на 1,2 млн грн у ТОВ «Росе».

Медики придбають 2 тис. комплектів медичних костюмів по 365 грн за штуку. До одного такого комплекту входить ізоляційний медичний одноразовий халат, одноразові бахіли та захисна маска-шолом з екраном для очей і додатковим захистом для рота.

Окремо медичний заклад придбає 2,7 тис. ізоляційних медичних одноразових халатів по 180 грн за штуку.

У інших областях такі халати замовляють значно дешевше. Наприклад, Черкаська обласна лікарня придбає їх по 82 грн за штуку, а Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини» – за 88,40 грн. Водночас обласна клінічна лікарня у Івано-Франківську купить їх по 52,50 грн за штуку, а Дашівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини у Вінницькій області замовила такі халати по 46 грн за одиницю.

Джерело: Кореспондент

Однак Центр легеневого здоров’я не єдиний заклад, який дорого замовляє медичні одноразові ізоляційні халати. Харківська міська поліклініка придбає такі халати по 162,40 грн за одиницю, а Вінницька міська клінічна лікарня – по 165 грн.

Компанія «Росе» не вперше постачає халати по 180 грн для львівських медичних закладів − за такою ж ціною вона запропонувала їх Львівській обласній інфекційній лікарні на початку квітня. Тоді керівник фірми «Росе» Юрій Гайдук відмовився від коментарів по телефону, однак зазначив: компанія є виробником цих халатів, а їхня ціна обумовлена вартістю тканини, яка подорожчала.

Щодо медичних костюмів, які фірма постачатиме Центру легеневого здоров’я, то аналогічних комплектів нам знайти не вдалося. Однак, якщо врахувати вартість медичного халату по 46-88 грн, то такий костюм мав би коштувати від 231 до 273 грн, а не 365 грн, як пропонує компанія.

Фірма «Росе» зареєстрована у Львові. Її власницями у рівних долях є Марія Мокрицька та Галина Стоянівська. Протягом 2019-2020 років фірма «Росе» отримала державних замовлень на 11,3 млн грн, з них – 6,7 млн від Центру легеневого здоров’я.

Підготували за підтримки МФ Відродження

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі