Майже 300 тис. грн штрафу від Львівського АМКУ отримали фірма та її економіст за розпил двох тендерів

Зображення умовне. Джерело: servroof.com

Територіальне відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувало ТОВ «Крона-Мах» та підприємця Володимира Корчинського на 272 тис. грн за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь у двох закупівлях від Личаківської та Залізничної районної адміністрації Львова.

Вперше про змову цих учасників на торгах «Наші гроші. Львів» написали у вересні 2019 року. Повідомлялося, що Володимир Корчинський працює економістом у свого конкурента «Крона-Мах». Про це свідчила довідка 1ДФ за другий квартал 2019 року, надана на поточні торги, а також – минулорічна довідка про працівників. Крім того, у довідці про матеріально-технічну базу, поданій на інші торги, Корчинський вказав, що орендує техніку в цієї компанії.

Учасники зустрічалися на торгах двічі, і в обох випадках перемога компанія «Крона-Мах».

Після публікації новини юристи проєкту «Тисни» (Bihus.info) подали відповідне звернення в АМКУ. Комітет також становив, що конкуренти використовували спільну ІР-адресу та вели телефонні розмови під час подачі тендерних документів. Крім того, співвласник «Крона-Мах» Андрій Кравчишин надавав фінансову допомогу Володимирові Корчинському протягом певних періодів у 2018-2019 роках.

Відтак ТОВ «Крона-Мах» та підприємець Володимир Корчинський отримали по 136 тис. грн штрафу. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

Фірма «Крона-Мах» зареєстрована 2005 року у Львові. Її власниками є Андрій Кравчишин та Ярослава Кравчишин. Протягом 2019-2020 років компанія отримала замовлень на 4,8 млн грн.

Володимир Корчинський веде підприємницьку діяльність з 2018 року, зареєстрований у Львові. Протягом 2019-2020 років він отримав замовлень на 3,6 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі