COVID-19: Центр легеневого здоров’я розірвав договір на закупівлю тестів для визначення коронавірусу

Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр розірвав договір з ТОВ «Мрія-Медікал» на постачання діагностичних наборів для визначення коронавірусу за 1,6 млн грн.

На сайті електронних закупівель «Prozorro» замовник зазначив причину розірвання договору так – «термін поставки товару не відповідає нагальності потреби». Контактна особа центру Юрій Мороз зазначив, що тести планували поставити у квітні, тобто тоді, коли вони вже можуть бути і не потрібні.

При цьому у договорі від 18 березня замовник сам прописав, що термін поставки тестів є «не пізніше 14 днів з моменту заявки замовника». Юрій Мороз не захотів спілкуватися з журналістами «Наші гроші. Львів», попросив надіслати запит, а ще краще – звернутися після закінчення епідемії.

Згідно з порталом Є-дата, жодних коштів постачальникові не заплатили, хоча повну оплату вказали на «Prozorro».

Нагадаємо, згідно з договором, ТОВ «Мрія-Медікал» мало поставити 200 шт Coronavirus (COVID-19/2019 NCOV) Real time multiplex RT-PCR KIT (для визначення 3 генів). Ціна за одиницю становила 8 тис. грн. Виробника тестів у договорі не вказали.

ТОВ «Мрія-Медікал» зареєстроване у Києві 23 січня 2020 року.  Власником та директором є Діана Бардаченко.

Крім цього договору, фірма підписала ще один, також із Львівським регіональним фтизіопульмонологічним клінічним лікувально-діагностичним центром на постачання одноразових захисних комбінезонів з капюшоном Dixion за 7,4 млн грн. Цей договір замовник не розірвав.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі