«Прикарпаттяобленерго» переплатить півмільйона на закупівлі принтерів та моніторів

Акціонерне товариство «Прикарпаттяобленерго» за результатами відкритих торгів придбало принтери та монітори у ТОВ «Комп’ютери та комунікації». Сума договору становить 1,25 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Згідно з контрактом придбали 55 моніторів моделі Asus VS247NR та 8 багатофункціональних пристроїв Ecosys M3660idn . Вартість моніторів становила 6,77 тис. грн за штуку, а БФП – по 110,3 тис. грн за одиницю.

Така техніка на ринку продається значно дешевше. Середня вартість таких моніторів 3,2 тис. грн, а БФП коштує близько 71 тис. грн. Таким чином, «Прикарпаттяобленерго» переплатить компанії понад 500 тис. грн.

Окрім переможця, у торгах взяла участь лише одна компанія ТОВ «Інжиніринг розробка сервіс» із остаточною пропозицією на 11 тис. грн дорожчою.

Також тендерний комітет мав би дискваліфікувати обидві фірми, оскільки ті не надали усіх необхідних документів.

Варто зазначити, що обидві компанії вже дев’ять разів змагались на тендерах, усі з яких від «Прикарпаттяобленерго», причому «Інжиніринг розробка сервіс» жодного разу не вдалось здобути перемогу. В більшості випадків економія на цих торгах складає менше 3%.

ТОВ «Комп’ютери і комунікації» і ТОВ «Інжиніринг розробка сервіс» часто надають документи з однаковим оформленням, хоча замовник вимагав їх у довільній формі.

ТОВ «Комп’ютери і комунікації» зареєстровано у Києві, а його власниками є В’ячеслав Прилипко та Олег Голофаєв. З початку 2018 року компанія отримала 49 замовлень на 21,8 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі