Фірма засудженого за службову недбалість директора оновить спортивну школу в Мукачеві за 35 млн грн

Відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міськради 22 квітня підписав договір з ПП «Карпати 2000» на реконструкцію спортивної школи в Мукачеві за 35,2 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, підрядник оновить дитячо-юнацьку спортивну школу на вул. Духновича, 39 в Мукачеві. Реконструкція відбуватиметься у дві черги.

Спочатку оновлять саму будівлю спортивної школи, зокрема замінять покрівлю, встановлять металопластикові двері та вікна, пандуси. Реконструюють термальний та спортивний басейни, поставлять для них обладнання, наприклад турнікети, огородження, шезлонги тощо. Також в школі зроблять водопостачання та каналізацію. Підрядник озеленить територію школи, облаштує освітлення та встановить стоянки для велосипедів. Також тут передбачені тенісні корти.

Проект спортивної школи (фото сайту Mukachevo.net)

Під час другої черги робіт підприємство «Карпати 2000» збудує адміністративний корпус, де будуть роздягальні, душові, кабінети лікаря тощо. Будівництво передбачає також і встановлення основних інженерних систем: вентиляції, каналізації, опалення тощо.

Роботи повинні завершити до серпня 2020 року. Компанія отримає 1,1 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 2,6 млн грн. До реконструкції підрядник залучить ТОВ «Реглес-С.І.С», яке належить Олесі Кочубей,  батько якої, Ігор Федорняк наразі очолює ММКП «Мукачівводоканал».

Підприємство «Карпати 2000» зареєстроване 2016 року в Мукачеві. Власником та водночас директором фірми є Михайло Зубака. Крім цієї фірми, йому належить ТОВ «Агропромбуд» Мукачево та ПП «Спецбудсервіс-М». Протягом 2018-2019 років фірма «Карпати 2000» отримала замовлень на 5,5 млн грн, не враховуючи поточної угоди.

У 2015 році Михайло Зубака очолював ДП «Мукачівспецбуд» ПАТ «Управління механізації будівництва» та був засуджений за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст. 367 КК України). Згідно з вироком, Зубака підписав акти виконаних робіт, не звіривши їх з фактичними роботами, не порахував кількість бортових каменів, люків та дощоприймачів під час ремонту однієї з вулиць у місті Хуст. Це спричинило незаконні зайві відрахування з державного бюджету на загальну суму 177 тис. грн. Михайло Зубака визнав свою провину та уклав з прокурором угоду про винуватість.

Суд призначив йому дворічний іспитовий строк з обов’язком не виїжджати за межі країни на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти про зміну місця проживання, роботи і навчання. У квітні 2017 року Зубаку було звільнено від відбування покарання у «зв’язку з закінченням іспитового строку». Як зазначили правоохоронці, протягом іспитового строку він не вчинив нового злочину та «став на шлях виправлення».

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі