Тендер на чотири мільйони від Академії сухопутних військ виграв підприємець з підробленими документами

Документи приватного підприємця Степана Бербеца, який два тижні тому отримав підряд на 4 млн грн від Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, виявились підробленими. Зокрема, підприємець подав фальшиві договори на підтвердження попереднього досвіду. Про це «НГ. Львів» стало відомо після звернення до редакції приватного підприємця Олексія Асяніна, який заявив, що ніколи не підписував жодних договорів із Степаном Бербецою.

Він запевнив, що свою діяльність як ФОП веде лише у галузі мобільного зв’язку та ніколи не займався закупівлею чи реалізацією продуктів харчування.

«Дані, що подані на сайті Prozorro та засвідчують мою співпрацю з даним ФОПом є сфальсифіковані. У договорі поставки, який сфабрикований, вказаний розрахунковий рахунок у  ПАТ «Приватбанк», який начебто належить ФОП Асянін О.О., однак цей рахунок не належить ні мені, ні іншій особі. Це повністю вигаданий рахунок. Крім того, датою відкриття рахунку ФОП Асянін О.О. є 31.03.2017 року, а договір про постачання продуктів з Бербецою підписано 29.03.2017, відповідно, на момент угоди він аж ніяк не міг бути вказаний, оскільки рахунку тоді ще не існувало» – написав Олексій Асянін. (Банківська довідка, на яку посилається підприємець, є у розпорядженні редакції)

Крім того підприємець запевнив редакцію, що підпис під угодами йому також не належить.

Ідентична ситуація і з приватною підприємницею Анастасією Білик, угоди з якою також подав Степан Бербеца на тендер від Академії. Вона також не веде жодної господарської діяльності пов’язаної із закупівлею продуктів харчування і підпис під угодою їй не належить.

Нагадаємо, як повідомляли  «НГ. Львів», 8 лютого поточного року Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного уклала угоду на закупівлю продуктів харчування з 61-річним приватним підприємцем з міста Ходорів Степаном Бербецою на загальну суму 4,07 млн грн.

Це вже його другий контракт на таку суму з Академією, при цьому на обидва виграшних тендери Бербеца, як доказ наявності досвіду виконання аналогічних договорів, подавав угоди з двома приватними підприємцями зі Львова – Олексієм Асяніним та Анастасією Білик. Свої зв’язки з цими підприємцями Бербеца коментувати відмовлявся.

Степан Бербеца відновив діяльність приватного підприємця лише 10 місяців тому – 19 березня 2018 року й з того часу взяв участь лише в трьох торгах від Академії і двічі переміг.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі