Начальника пункту ветcанконтролю у Краковці засудили до штрафу, який вдвічі менший за хабар

Галицький районний суд міста Львова визнав винним начальника Краковецького пункту державного ветеринарно-санітарного контролю Івана Чижо в одержанні хабара в розмірі 50 тис. грн і 300 дол. Суд ухвалив вирок 21 вересня, а 29 вересня текст опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як зазначається у вироку, Іван Чижо, перебуваючи на вказаній посаді, 27 лютого цього року одержав хабар за «допомогу» у видачі приватному підприємцю ветеринарних свідоцтв на експорт 21,5 тис. кг шкіри великої рогатої худоби до Республіки Польща.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину. Під час вибору міри покарання суд визнав пом’якшуючими обставинами «активне сприяння у розкритті злочину та щире каяття».

Суд призначив йому покарання за частиною 2 ст. 369 КК України (зловживання впливом) у вигляді 25,5 тис. грн штрафу. Також засуджений повинен сплатити послуги криміналістичної експертизи вартістю 9,3 тис. грн.

Вирок суду не підлягає апеляції.  Крім цього, суд постановив повернути кошти, які вносились в якості застави за Івана Чижо, а саме майже 106 тис. грн.

Згідно з декларацією Івана Чижо за 2017 рік, у власності його дружини є квартира у Львові площею 98,3 кв. м і два автомобілі: Hyundai Santa Fe (2010 року випуску) і Hyundai IX35 (2014 року випуску). У 2017 році Чижо заробив майже 159 тис. грн, його дружина – ще 76 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі