Фірма-переможець позмагалася з екс-підприємством дружини її засновника за реконструкцію амбулаторії на 4,3 млн грн

Ралівська сільська рада, що в Самбірському районі, 26 липня підписала договір з ТОВ ВКП «Спортавто» на реконструкцію приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Ралівка за 4,321 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

За ці кошти компанія перекриє дах, утеплить фасад, зробить сходи, стіни, стелю та підлоги всередині приміщення, а також балкон. Окрім цього, фірма зробить електрику, опалення, вентиляцію та систему каналізації, влаштує котельню. Усі робити «Спортавто» повинне завершити до кінця грудня 2019 року.

Цьогоріч фірмі виплатять 10 тис. грн за роботи, наступного ж року вона отримає 4,311 млн грн. У тендері фірма-переможець змагалася з підприємством «Обрій». Під час торгів учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна «Спортавто» була на 103 тис. грн дешевшою.

На поточних торгах обоє конкурентів подали однаково складені довідки про захист довкілля та гарантійні листи. Окрім цього, у обох фірм вказаний однаковий номер факсу.

Компанія «Спортавто» працює на ринку з 1996 року, її юридичне місцерозташування – смт. Великий Любінь (Городоцький район). Фірма належить Ігорю Слонівському, який також є власником підприємства «Комарик» та ФГ «Слонівський».

Підприємство «Обрій» зареєстроване 1996 року. Його власником та водночас директором є 27-річний Богдан Рибко. За даними сайту YouControl, до лютого 2018 року засновницею фірми була Лідія Слонівська – дружина власника «Спортавто».

Фірма «Спортавто» протягом 2017-2018 років отримала три замовлення на 7,3 млн грн. Протягом 2017-2018 років підприємство «Обрій» підписало 16 договорів на 4,8 млн грн.

На торгах фірми зустрічаються вже втретє. Раніше, у 2017 році, вони були учасниками тендеру на реконструкцію футбольного поля за 1,4 млн грн, в якому перемогло «Спортавто». Тоді в цих двох учасників були однакові номери факсу та однакові електронні пошти.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі