Для запобігання зсувів у снятинську вулицю «закопають» 43 млн грн

Снятинська міська рада в результаті відкритих торгів 28 червня уклала угоду з ТОВ «Снятинбудіндустрія Нова» на капітальний ремонт вулиці Воєводи Коснятина за 43 млн грн. Про це повідомляється  на сайті  електронних закупівель Prozorro.

Такий дорогий ремонт вулиці зумовлений необхідністю запобігання розвитку небезпечних геологічних (зсувних) процесів, «усунення їх допустимого рівня на території об’єкту». Крім того, згідно з технічним завданням, переможець торгів прокладе водопровід, дощову та побутову каналізацію і, відповідно, розбере та прокладе нове дорожнє покриття, облаштує нові тротуари.

Згідно з угодою, власне капітальний ремонт вулиці коштуватиме 28,6 млн грн, ще 5,5 млн грн витратять на зовнішній водопровід, а 5,3 млн грн і 4,2 млн грн відповідно на побутову та дощову каналізацію. Ремонт дори планують завершити до кінця 2019 року.

За договірною ціною, витрати ТОВ «Снятинбудіндустрія Нова» на заробітну плату працівникам становитимуть 2,8 млн грн (6,3% від суми закупівлі), а прибуток – 250 тис. грн (0,57%).

Крім переможця участь у тендері взяла ще лише одна компанія ТОВ «Водоканал Покуття», але її пропозиція була на 1,5 млн грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались і не знижували ціни.

ТОВ «Снятинбудіндустрія Нова» зареєстроване у с. Хутір-Будилів Снятинського району Івано-Франківської області Тетяною Томаш (99%) та Олександром Сідлярчуком (1%). З початку 2018 року фірма підписала 5 контрактів загальною вартістю 44,6 млн грн. Усі з них – зі Снятинською міською радою.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі