Івано-Франківська судова адміністрація придбає десять UPSів на 30% дорожче, ніж на ринку

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області в результаті відкритих торгів уклали угоду з ТОВ «Медіа-вест» на закупівлю джерел безперебійного живлення (UPS) на загальну суму у 218 тис. грн. Про це стало відомо із сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, придбали 10 джерел безперебійного живлення до серверів моделі Stark Pro II 1500 RT вартістю 21,7 тис. грн за одиницю. В контракті передбачено, що переможець торгів доставить придбаний товар. Одна модель залишиться у територіальному управлінні, решту встановлять в судах Івано-Франківська та області.

Варто зазначити, що такі джерела безперебійного живлення в мережі продають значно дешевше. Наприклад, аналогічний товар коштує 16,8 тис. грн, тобто ціна на 29% нижча.

Крім переможця участь у торгах взяло ще дві компанії: ТОВ «Компанія кит» і ТОВ «ТК Промелемент», але їх остаточні пропозиції були на 11 та 12 тис. грн дорожчими.

ТОВ «Медіа-вест» зареєстроване у Львові, а його бенефіціарними власниками є Олександр та Володимир Каравани (25% статутного капіталу у кожного), Ярослав Шийка (16,6%) та Юрій та Наталія Саноцькі (по 16,6%). Останні три особи є викладачами Національного університету «Львівська політехніка» і неодноразово перемагали на тендерах від цієї установи.

Загалом з початку 2018 року фірма підписала 32 договори загальною вартістю 1,35 млн грн, серед яких 27 контрактів від «Львівської політехніки» за переговорною процедурою.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі