Люди нардепа від БПП отримують понад 4 га лісової ділянки у Яворівському лісництві

Львівська обласна державна адміністрація 4 червня видала розпорядження про виділення лісової ділянки на території Яворівського лісництва для ТОВ «Бренд Маркет».

Згідно з розпорядженням, фірмі «Бренд Маркет» дадуть у платне користування 4,1 га лісової ділянки, розташованої в кварталі 39 (виділи 9, 11 і 25) Яворівського лісництва Яворівського ДЛГП ЛГП «Галсільліс» на території Віжомлянської сільської ради. Цю землю фірма зможе використовувати 15 років для «рекреаційних та культурно-оздоровчих цілей».

ТОВ «Бренд Маркет» зареєстроване 2013 року, його юридичне місцерозташування – с. Віжомля (Яворівський район). Ще у 2016 році власником «Бренд Маркету» був народний депутат від Блоку Петра Порошенка Роман Мацола, який також раніше разом із братом Андрієм Мацолою володів «Першою приватною броварнею».

Теперішній офіційний власник «Бренд Маркету» Роман Дусан є партнером депутата – вони разом є засновниками ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». А керівник фірми Руслан Букай на громадських засадах працює помічником Романа Мацоли.

Раніше, 2015 року, Львівська облдержадміністрація надала в оренду фірмі «Бренд Маркет» прибережну захисну смугу озера в с. Віжомля площею 7 га.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі