У селі Стрийського району збудують дитячий садочок за понад 17 млн грн

Миртюківська сільська рада 5 червня підписала договір з ТОВ «Стрийбудмонтаж» на будівництво дитячого садочка за 17,3 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, двоповерховий дитячий садок для 40 дітей збудують в с. Слобідка (Стрийського району) до грудня 2020 року. Тобто у розрахунку на одну дитину вартість будівництва становитиме 432,8 тис. грн. Для порівняння у Сокільниках вартість будівництва з розрахунку на одну дитину становитиме 326,4 тис. грн.

Окрім основного будівництва, «Стрийбудмонтаж» поставить в приміщення меблі (454 тис. грн), освітить та озеленить територію садочка. Також фірма облаштує дитячий майданчик, який обійдеться замовникові у 541 тис. грн.

Згідно з договірною ціною, за ці роботи фірма отримає 315 тис. грн прибутку, заробітна плата ж становитиме 2,3 млн грн.

У тендері компанія-переможець змагалася з ПП «Карпатмонтажбуд». Під час торгів фірми не знижували своїх пропозицій. Однак ціна «Стрийбудмонтаж» була на 780 тис. грн дешевшою, аніж ціна конкурента.

ТОВ «Стрийбудмонтаж» працює на ринку з 2005 року, його юридичне місцерозташування – с. Дуліби (Стрийський район). Власниками компанії є Мирон Бардак, Тарас Коваль та Юрій Кухар, який водночас є керівником цієї фірми. «Стрийбудмонтаж» вже не вперше співпрацює з замовником −  протягом 2017-2018 років вони підписали 21 договір на загальну суму 39,6 млн грн.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі