«Львівводоканал» віддав майже 3 млн грн на каналізування фірмі, оштрафованій за змову на торгах

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало договір на облаштування каналізації з ТОВ «Західпласт» на суму 2,93 млн грн,  повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, яка була укладена за неконкурентною процедурою, за ці кошти підрядник проведе каналізування району вулиць М. Лучкая та Світлої. Відповідне рішення Львівська міська рада ухвалила ще в липні 2017 року. Виконати роботи підприємство повинне до кінця 2018 року. Витрати фірми на заробітну плату становитимуть 180 тис. грн, а прибуток 44 тис. грн, тобто 6,1% та 1,5% від суми контракту відповідно.

«НГ. Львів» неодноразово писали про ТОВ «Західпласт». Власник фірми, Тарас Фургало, імітував конкуренцію з фірмою ТОВ «Компанія вестінвест», яка належить його шваґру на торгах з реконструкції очисних споруд від Верхньобілківської сільської ради на суму 5,7 млн грн. В листопаді 2016 року Антимонопольний комітет оштрафував ці компанії на 68 тис. грн кожну за узгоджені дії на торгах.

Через рішення АМКУ фірма не може брати участі у відкритих торгах протягом трьох років, але може отримувати замовлення в допорогових закупівлях, тобто таких, де очікувана вартість нижча, ніж 5 млн грн на роботи у випадку, якщо замовник комунальне підприємство чи підприємство-монополіст.

Минулого 2017 року ТОВ «Західпласт» одержало 20 державних замовлень на загальну суму 59 млн грн. Після рішення АМКУ фірма одержала лише два підряди на 3 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі