Громадська організація Дубневича хоче без конкурсу приватизувати приміщення на Січових Стрільців

На сайті Львівської облради оприлюднили проект рішення «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад області», в якому, зокрема, список із шести приміщень, які планують приватизувати без конкурсу – способом викупу.

Наприклад, ГО «Об’єднання підприємців Львівщини «Крок» претендує на приватизацію 17,4 кв. м на третьому поверсі будинку на вул. Січових Стрільців, 3 у Львові.

Як повідомили в облраді, громадська організація орендувала приміщення лише з листопада 2016 року. Згідно з даними про майно спільної власності, «Крок» платить за оренду 698 грн в місяць.

Засновниками ГО, за даними YouControl, є 16 людей, в тому числі низка колишніх депутатів ЛМР, а також народний депутат від БПП Ярослав Дубневич, екс-депутат Львівської міськради Михайло Мужилівський, екс-депутат Львівської обласної ради Емілія Подляшецька.

Підприємець Ігор Батюк хоче приватизувати 45,9 кв. м на пр. В. Чорновола, 59 у Львові (будинок побуту «Ювілейний», 627 грн/міс.), а Ірина Сендега – 18,7 кв. м на вул. В. Винниченка, 8. Остання підписала договір оренди лише в лютому 2017 року, а вартість оренди, яка вказана на сайті ЛОР, – 2,4 тис. грн/міс. Як повідомили у облраді, в обох випадках мова йде про технічні приміщення, зокрема, сходову клітку.

ТОВ «Лінкон-ЛТД» претендує на ще одне львівське приміщення, найбільше у списку, площею 180,5 кв. м на пр. В. Чорновола, 45а. Там же майно площею 122,4 кв. м хоче придбати без конкурсу Спільне українсько-австрійське підприємство у формі ТОВ «Денон Дентал».

У списку є лише одна нерухомість за межами міста Львів, у смт Підбуж Дрогобицького району, де підприємець хоче викупити 55,8 кв. м на вул. Шевченка, 4.

Зазначимо, що згідно з цим же проектом рішення, на аукціоні хочуть продати лише два приміщення, і ще два – шляхом конкурсу. Жодного об’єкту у Львові не має: Миколаїв, Рудки, Мостиська, Східниця.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі