Суд арештував понад 600 га землі, якою користувався «Західний Буг»

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова наклав арешт на майже 628 га земель запасу та земельних паїв померлих громадян у Львівській області, позбавивши ПП «Західний Буг» права на їх відчуження, розпорядження та використання. Про це стало відомо з ухвали суду від 17 жовтня.

Арешт наклали в рамках кримінального провадження № 12017140000000726, яке 14 вересня цього року  зареєстрували в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 197-1 ККУ (самовільне зайняття земельної ділянки).

Арештували землю на території Буського та Сокальського районів області, оскільки поліція підозрює службових осіб ПП «Західний Буг» у самовільному використанні для сільськогосподарських потреб цих земель у 2016-2017 роках:

– 70,9547 га земельних паїв померлих громадян на території Боложинівської сільради,

– 276,7554 га земельних паїв померлих громадян на території Турянської сільради,

– 9,4088 га земельних паїв померлих громадян на території Красненської селищної ради,

– 149,2 га земель запасу на території Карівської сільради,

– 93,71 га земельних паїв померлих громадян та 27,9 га земель запасу на території Стенятинської сільради.

Згідно інформації з відділів держгеокадастру у Буському та Сокальському районах Львівської області, договори оренди земель сільськогосподарського призначення з ПП «Західний Буг» на території усіх вище перелічених сільських рад не укладались.

Власниками ПП «Західний Буг» є Юрій Гладун (30%), Оксана Друль (30%), Валерій Овчарук (30%) та Віталій Сікорський (10%).

Нагадаємо, у серпні суд також арештував майже 400 га невитребуваних земельних паїв померлих громадян та посіви сільськогосподарських культур у Радехівському районі, позбавивши ТОВ «Барком» права на їх відчуження, розпорядження та використання. У вересні суд частково задовольнив апеляційну скаргу «Баркому», дозволивши збір урожаю сільськогосподарських культур, який був на них вирощений.

10 жовтня у цьому кримінальному провадженні до суду надійшов обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування про обвинувачення Лісового Анатолія Романовича. У відкритих джерелах не вдалося знайти його зв’язків з ТОВ «Барком». Підготовче судове засідання відбудеться 16 листопада.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі