Львівську оранжерею відремонтує івано-франківський підприємець, який фігурує у кримінальних провадженнях про фіктивне підприємництво

Львівський національний університет ім. І.Франка 3 липня 2017 року уклав угоду на капітальний ремонт та реставрацію оранжереї ботанічного саду ЛНУ, що на вул. Черемшини, 44 з ТОВ «ТЕК-Гідроенергобуд» за 2,45 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, ремонт в ботанічному саду триватиме до липня 2018 року. В оранжереї планують відреставрувати та засклити дах та стіни, змонтувати металеві ролетні ворота, повністю перекласти підлогу та облицювати цоколь будівлі керамiчною плиткою.

Львівський ботанічний сад

Участь в аукціоні на проведення робіт від університету взяли лише дві фірми – переможець  «ТЕК-Гідроенергобуд» та ТОВ «Житлоінвестбуд-ЛВ». В результаті торгів ціна знизилась на 55,5 тис. грн. Останні пропозиції підприємств різнились лише на 1 тис. грн.

Фірма переможець «ТЕК-Гідроенергобуд» зареєстрована в місті Городок Львівської області. Її Власник 38-річний Роман Кашівський прописаний в Івано-Франківську. Кашівський донедавна був власником ще кількох фірм, серед яких ТОВ «Галичина Авто». Це підприємство, що займається продажем автомобілів, неодноразово фігурувало у кримінальних справах про ухилення  від сплати податків під час розмитнення автомобілів. ДФС у Івано-Франківській області підозрює фірму у несплаті податків за 2013 рік на суму 1,12 млн грн.

Роман Кашівський був засновником «Галичини Авто» до липня 2016 року. На момент його власності фірма була серед підозрюваних у «відмиванні» бюджетних коштів під час будівництва  фортифікаційних споруд в зоні АТО у 2015 році. Розслідування з листопада 2015 року проводить військова прокуратура Західного регіону.

Ботанічний сад на вулиці Черемшини був заснований у 1911 році.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі