Минулоріч Львівська облрада продала без конкурсу лише три приміщення

Протягом 2016 року Львівська обласна рада продала методом викупу три об’єкти. Цю інформацію було отримано від облради на запит «Наші гроші. Львів»

Так, за межами Львова було продано одне приміщення. Склад площею в 53,7м² в місті Буськ на вул. Надсяння, 3 продали підприємцю Василю Кошілю, який до того орендував його понад рік. Вартість становила 58,5 тис. грн, тобто 1,1 тис. грн/м².

Перший поверх та підвал нежитлового приміщення у Львові на вул. Княгині Ольги, 106 площею 172,7 метри викупило ТОВ «Торговий центр Галина». Власником став Мирослав Стельмах, який орендував його ще з 2007 року. Згідно з угодою, ціна приміщення становила майже 2,6 млн грн, тобто 15 тис. грн/м².

ТОВ «Фірма – «Комсервіс», яке виробляє печатки та штемпелі, а також обслуговує обласну адміністрацію, львівську мерію та податкову, викупило нежитлове приміщення – антресоль на вул. М. Вороного, 3 у Львові. Його приватизували за 510 тис. грн, а тому вартість квадратного метра у об’єкта загальною площею 39,3 м² становила майже 13 тис. грн/м². Власники фірми також орендували його з 2007 року. Власниками фірми є Ганна Демидів та Сергій Ряднина.

У 2017 році Львівська облрада ще не продавала приміщення способом викупу (станом на 10 квітня 2017 року).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі