Ювеліри з Івано-Франківщини викупили приміщення заводу на Шевченка по 998 грн за квадрат

Львівське ТОВ «Петрам Ріелестейт» через систему електронних торгів арештованим майном придбало цілісний майновий комплекс збанкрутілого ПАТ «Ремонтно-інструментальний завод» загальною площею 6577,1 кв. м за 6,56 млн грн. Про це повідомляється на сайті СЕТАМ.

Йдеться про три виробничі об’єкти, що розташовані на вулиці Шевченка, 120. А саме, будівлі інструментального цеху (літ. “Є-2”) площею 3729,1 кв. м, механічної майстерні (літ. “К-2”) на 1600,2 кв. м, а також ремонтно-механічної дільниці (літ. “Л-1”) на 1247,8 кв. м. Технічний стан усіх будівель визначено як «незадовільний».

Територія заводу (фото – wikimapia.org)

На торгах, що відбулися 17 березня, конкурували 7 учасників. Цінові пропозиції стартували від 2,94 млн грн. Перемогла заявка ТОВ «Петрам Ріелестейт» – 6,59 млн грн. Тобто, вартість 1 кв. м об’єкта склала 998 грн.

Право власності на комплекс фірма-переможець зареєструвала 8 квітня цього року. При цьому «Петрам Ріелестейт» було засноване лише за місяць до цього – 14 березня 2017 року. Статутний фонд фірми становить 50 тис. грн. Власниками у рівних долях є Андрій та Наталія Гаврилів, обоє прописані на Івано-Франківщині. Керівником є Марія Бокало. Компанія провадить діяльність з купівлі та продажу власного нерухомого майна.

Співвласниця фірми, Наталія Гаврилів, є учасником низки підприємств. Зокрема, вона співволодіє ТОВ «Левеня» разом з Оксаною Вервегою – дружиною депутата Львівської міськради від «Самопомочі» Тараса Вервеги.

Свого часу ТОВ «Левеня» фігурувало в скандалі щодо приватизації землі дитячого табору «Левеня» у Брюховичах, питання законності приватизації якої прокуратура з’ясовувала у 2013 році.

Гавриліви також контролюють ювелірні ТОВ «Західна ювелірна група», ТОВ «Цісар», ТОВ «Ювелірні традиції», ТОВ «Діамант» та ТОВ «Ювелірний». Останнім Наталія Гаврилів володіє одноосібно.

Додамо, ПАТ «Ремонтно-інструментальний завод» засноване у 2003 році. Станом на кінець 2015 року, контрольний пакет акцій, 66,6% належав ПАТ «Львівський завод Автонавантажувач». Ще 31,3% акцій тримало ЗАТ «Автонавантажувач». У 2010 році стосовно обох заводів порушили справи про банкрутство, а у 2012 Господарський суд Львівської області визнав обидва підприємства банкрутами і відкрив ліквідаційні процедури.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі