Стадіон “Юність” в парку культури реконструюють за майже 14 млн грн

ЛКП “Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького” 8 лютого підписало договір з КВПФ “Будекстра” вартістю майже 13,6 млн грн на реконструкцію будівель спортивного комплексу “Юність” на вул. Болгарській, 4 у Львові. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

На стадіоні мають реконструювати трибуни, роздягальні, зробити накриття від дощу. Роботи планують завершити до кінця 2017 року.

Пропозиція “Будекстра” не була найдешевшою. Загалом участь в аукціоні брало 4 компанії, і “Будекстра” за ціною посідала лише третє місце.

Найбільш вигідну ціну пропонувало ТОВ “Будмонтажресурс” Олега Коваля — 11,6 млн грн. Замовник спочатку планував підписати договір з цією компанією, утім від іншого учасника, АТЗТ “Світанок”, надійшла скарга до АМКУ. В ній скаржник стверджував, що пропозиція “Будмонтажресурсу” не відповідає умовам тендерної документації. Наприклад, низку потрібних документів ця фірма подала 13 грудня 2016 року, тобто вже після завершення торгів. Після перевірки АМКУ зобовязав скасувати рішення про визнання “Будмонтажресурсу” переможцем.

Пропозицію АТЗТ “Світанок”, яка відрізнялась від найдешевшої лише на 10 тис. грн, також відхилили через зауваження до документів. Відтак, договір підписали з “Будекстра”, чия пропозиція була наступною за вигідністю ціни.

Комерційно-виробнича приватна фірма “Будекстра” належить Петру Адамику.

Нагадаємо, минулоріч ЛПК не вдалося замовити реконструкцію “Юності”, оскільки пропозиції всіх учасників на відкритих торгах відхилили. Фірми пропонували виконати роботи за 7,8-8,4 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі