Керівник пенітенціарної служби Закарпаття при зарплаті в 9 тисяч гривень збудував будинок в Ужгороді

sohanych-m-i-nachalnyk-viddilu

Михайло Соханич

Начальник Відділу Державної пенітенціарної служби України в Закарпатській області Михайло Соханич володіє новим будинком в Ужгороді. Про це свідчать дані реєстру нерухомого майна та знімки з супутника.

Згідно з деклараціями про доходи Михайла Соханича за 2014 та 2015 роки, він та його сім’я не мають власного житла – ні квартири, ні будинку. За даними реєстру нерухомого майна, у липні 2013 року він придбав у власність ділянку площею 600 кв. м в Ужгороді неподалік річки Уж, однак в декларації за 2014 рік він вказав, що земля є у власності членів сім’ї. Лише у декларації за 2015 рік чиновник визнав, що ділянка таки належить йому.

rejestr-dilyanka

Із супутникових знімків, датованих літом 2015 року, видно, що на даній ділянці вже зведено житловий будинок приблизною площею до 300 кв. м.
sohanych-hata-zverhu

sohanych-hata

sohanych-hata-3

Враховуючи, що сам будинок відсутній в реєстрі нерухомості, то він не уведений в експлуатацію. Вказувати незавершені об’єкти будівництва чиновників зобов’язали лише з цього року. Такі об’єкти держслужбовці вписуватимуть у декларації за 2016 рік.

Неподалік будинок зводить і мати заступника Соханича – Андрія Думнича. Будинок значно менший за розмірами.

hata-zverhu

budynok-materi

Василина Думнич придбала ділянку у кінці 2013 року. У деклараціях про доходи самого Думнича – суцільні прочерки. Окрім ділянки площею 0,25 га, більше нічого не вказано. За 2015 рік він задекларував 73,8 тис. грн доходу, дружина – ще 8,2 тис. грн.

Його начальник, 44-річний Михайло Соханич за 2014 рік задекларував майже 129 тис. грн доходу, члени його сім’ї – лише 2,6 тис. грн, за 2015 рік – 108,2 та 12,1 тис. грн відповідно. В середньому щомісячний дохід протягом двох років всієї сім’ї становив приблизно 10,5 тис. грн.

Згідно з деклараціями, сім’я Соханичів не має вкладів у банках, не володіє частками в юридичних особах. Щодо транспортних засобів, то начальник відділу у декларації за 2015 рік вказав, що їздить на ВАЗ-2105 1984 року випуску.

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Перевірка декларацій про доходи службовців місцевого рівня чотирьох областей Західної України»

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі