Начальнику львівських в’язниць подарували 0,4 га землі і будинок

Начальник управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області Михайло Дзюдзь виявився власником 5 земельних ділянок, будинку, двох квартир та гаража, а на його членів сім`ї записані 3 ділянки та дві квартири.

Так, Михайло Дзюдзь володіє будинком площею 268,2 м2, що знаходиться в 30 хвилинах від Львова у с. Суховоля Городоцького району. До слова, батько Дзюдзя, Семен Семенович, є депутатом Суховільської сільради.

Будинок, як і ділянка розміром 0,25 га, на якій він розміщений, дісталися начальнику львівської пенітенціарної служби в дарунок. Поруч прилягають ще дві ділянки, зареєстровані на Михайла Дзюдзя. Одну з них, на 0,1642 га, генерал-майор внутрішньої служби отримав за договором дарування. Іншу, площею 0,3362 га, у 2015 році не декларував.

1

2

3

Згідно з декларацією за 2015 рік, Михайлові Дзюдзю належать ще дві земельні ділянки площею 0,35 га та 0,906 га. Як зазначив декларант, остання дісталась йому «за розпорядженням РДА», однак про яку райдержадміністрацію йдеться – невідомо.

Також Дзюдзь задекларував квартиру на 132,5 м2, яку отримав за договором міни у 1998 році. Однак, згідно з даними реєстру нерухомості, це не єдина його квартира. Зокрема, Михайлу Семеновичу належить однокімнатне помешкання на 25,9 м2 з коморою в підвалі на 4 м2, яке придбав у жовтні 2003 року, однак воно чомусь відсутнє в декларації.

4

Ще Дзюдзь має гараж на 44,7 «квадратів», який знаходиться на території гаражного комплексу «Автомобіліст» у Львові. Бокс №1-А з підвалом перейшов у власність Михайла Дзюдзя на підставі свідоцтва про право власності, виданого Личаківською райадміністрацією ЛМР у грудні 2003 року.

До речі, про автомобілі. У власності Михайла Семеновича перебуває японський легковик «Toyota Camry» 2008 р.в. Два роки поспіль декларант зазначає, що заплатив за нього «200 000 тис. грн».

5

Дружина Дзюдзя їздить на позашляховику «Nissan X-Trail» 2012 р.в., придбане авто не пізніше 2014 року. На членів сім’ї начальника львівського управління ДПтСУ записані дві квартири розмірами 82,86 м2 та 80,9 м2, а також три земельні ділянки на 0,1 га, 0,42 га та 0,9 або 0,09 га. Упродовж 2014-2015 років декларант дещо плутався в даних.

6

Зазначимо, що кадастрові номери ділянок Михайла Дзюдзя (0,906 га) та його сім`ї (0,900 га, якщо цей варіант декларанта правильний) є невідомими, тож не виключено, що йдеться про одну ділянку, якою Дзюдзі володіють сумісно.

Щодо бізнесу дружини генерал-майора, то Марія Дзюдзь співволодіє ТОВ «Охорона-Сервіс-2», ТОВ «Охорона-Комплекс-Титан», ТОВ «Охорона-Безпека-Титан», ТОВ «Безпечне Місто» та ТОВ «Охорона-Сервіс-Титан». Основним бізнес-партнером виступає донька екс-керівника управління державної служби охорони Львівської області Миколи Соснового – Оксана Соснова. Додамо, що з Миколою Сосновим Марія Дзюдзь ділить ТОВ «Охорона-Комплекс-Титан».

По ТОВ «Безпечне місто» Дзюдзь співпрацює з Тетяною Степанюк, Георгієм Шевченко та Євгенією Петришиною. Остання є матір’ю дружини заступника начальника УПО Львівської області Івана Гули.

Загальний розмір внесків до названих вище підприємств становить 78,4 тис. грн, натомість Михайло Дзюдзь у 2015 році задекларував внесків на суму 65,7 тис. грн.

7

Цікаво, що минулого року Дзюдзь двічі заповнював декларацію за 2014 рік. Вперше – у січні 2015 року, вдруге – у вересні, напередодні минулорічних місцевих виборів. Деклараційні дані не мали б різнитися, оскільки звітним роком в обох випадках був 2014 рік. Тим не менше, документи містять відмінності.

Наприклад, у декларації, заповненій у січні 2015 року, яку «НГ.Львів» отримали за інформаційним запитом, Михайло Дзюдзь не прописав доходу сім’ї від передачі в оренду майна у розмірі понад 8 тис. грн. Також у ній немає однієї із земельних ділянок Дзюдзя площею 0,906 га.

Не зійшовся також розділ з інформацією про нерухомість членів сім`ї декларанта. У документі, заповненому раніше, у січні, Дзюдзь занотував 2 земельні ділянки та квартиру, а через 7 місяців згадав, що у 2014 році на сімейство були насправді записані 3 ділянки і 2 квартири.

8

9

10

Клікніть на зображення для збільшення

Нагадаємо, Михайло Дзюдзь очолює управління ДПтСУ у Львівській області з червня 2010 року. З березня 2001 по квітень 2010 року займав посаду начальника Управління Державної служби охорони при ГУМВСУ у Львівській області, потім був заступником начальника ГУМВС України у Львівській області. На місцевих виборах 2015 року втретє обраний депутатом Львівської облради. Сьогодні представляє партію БПП, у попередніх скликаннях обирався від Партії промисловців і підприємців України.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі