Новостворена фірма 26-річного львів’янина продала одягу для обленерго на майже 2,5 млн грн

ПАТ «Львівобленерго» за результатами відкритих торгів замовило чоловічий робочий одяг у ТОВ «Львівтехнопостач» за 2,46 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Замовили ватяні куртки по 852 грн, ватяні куртки хакі – 960 грн, літні костюми хакі – 816 грн, напівкомбінезони з літніми куртками – 894 грн, утеплені напівкомбінезони – 690 грн.

«Львівтехнопостач» належить 26-річному Івану Гарасюку. Він зареєстрував фірму 9 листопада минулого року, хоча ще за два тижні до того, 26 жовтня 2015-го, розмістив своє резюме на сайті з пошуку роботи. Згідно з цим повідомленням, Іван Гарасюк шукав роботу менеджера із щомісячною зарплатнею в понад 4 тис. грн.

гарасюк

Також попереднім місцем роботи він вказав фірму «Західенергоспецмонтаж», яка активно перемагала в тендерах «Львівобленерго» у 2012 році. Також вона відома тим, що «розігрувала» тендери обленерго з близькою їй фірмою «Теплокомінвест» .

Єдиним конкурентом  «Львівтехнопостачу» було ТОВ «МС Буд», створене майже одночасно – 23 жовтня 2015 року. Власником є Світлана Корчинська.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі