Екс-депутат в Дрогобичі позмагався за 10 мільйонів зі своєю колишньою фірмою

Відділ освіти Дрогобицької районної державної адміністрації за результатами відкритих торгів замовив добудову школи та реконструкцію системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Сторона (ІІ етап) за майже 9,7 млн грн у ПП “Олвер-999”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Добудову школи в селі Сторона розпочали ще 10 років тому. Призупинено будівництво у 2009 році через відсутність коштів. Тепер будівництво школи планують завершити у 2017-му.

Участь у торгах брало три учасника. Найдешевшу пропозицію, 7,8 млн грн, підприємця Назарія Буньо відхили, тому що на титульних сторінках технічної частини пропозиції він не поставив відтиск печатки. Окрім того, потім він надіслав листа, що не може виконувати зазначені у вимогах роботи.

Єдиним конкурентом ПП “Олвер-999” було ТОВ “Ділок-Сервіс”, яке належить Ігорю Зиніву. Раніше співвласником “Ділок-Сервіс” був колишній депутат Дрогобицької райради (2006-2010 рр., 2010-2015 рр.) Орест Матківський – власник “Олвер-999”.

Село Сторона є одним із найбільших населених пунктів гірської частини Дрогобицького району. На даний час там проживає 191 дитина шкільного віку, які навчаються у дві зміни в 4 пристосованих і віддалених одне від одного приміщеннях, які побудовані у 1848-1960 роках.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі