Народний дім в селі на 650 людей збудує менеджер нардепів за понад 6 млн грн

Чорнушовицька сільська рада Пустомитівського району замовила роботи з будівництва Народного дому за майже  6,3  млн грн у ТОВ «Технобуд». Про це стало відомо із Вісника державних закупівель.

Народний дім на 100 місць в с. Чорнушовичі збудують до кінця 2016 року або «до повного виконання робіт». Технічне завдання включає проведення усіх будівельно-монтажних робіт. Орієнтовна чисельність населення села – 650 людей.

За перемогу у тендері конкурували лише два підприємства: ТОВ «Технобуд» та ТОВ «Львівбуд». Останнє програло, запропонувавши дорожчу на 0,7% ціну.

Одноосібним власником ТОВ «Технобуд» є Юрій Пастернак, який раніше був директором ТОВ «Корпорація КРТ» і нині лишається керівником ТОВ «ФК «Енергія-Інвест» народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП).

Юрій Пастернак також володіє ТОВ «ТІР», яке днями виграло у того ж ТОВ «Львівбуд» замовлення Чижиківської сільради (Пустомитівський район) на  роботи з реконструкції частини існуючих приміщень під дитячий садок за 6,72 млн грн.

Підприємству ТОВ «Львівбуд», власником якого є Тарас Ціж, «дозволили» виграти тендер лише одного разу, у вересні цього року, зате дорогий – на 19 млн грн. На усіх інших тендерах воно виступало як конкурент фірм, пов’язаних з братами Дубневичами.

З початку 2015 року ТОВ «Технобуд» отримало замовлень на тендерах на понад 100 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі