«Галичина» заплатить 1,2 млн грн штрафу й пені через «сметанку»

ПАТ «Галичина» повинна сплатити 600 тис. грн штрафу та 600 тис. грн пені в дохід держбюджету. Таке рішення прийняв Господарський суд Львівської області за позовом Антимонопольного комітету України.

Як пояснив «Н.Г. Львів» прес-секретар Львівського обласного відділення АМКУ Тарас Антощак, ще у 2011 році «Галичину» покарали за нанесення на етикетку продукту сметанкового назви «Сметанка», що вводимо в оману споживачів про якості продукту.

На компанію наклали невеликий штраф, а також зобов’язали припинити порушення. Однак «Галичина» не виконала рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення.

За  невиконання рішення на компанію наклали 600 тис. грн штрафу. І так як ці гроші «Галичина» не заплатила, суд вирішив стягнути ще 600 тис. грн пені.

«Галичина» також має заплатити 24 тис. грн судового збору.

Згідно з даними SMIDA за перший квартал 2015 року, 100% акцій ПАТ «Галичина» належить кіпрській компанії «Бросмонт Холдінгс Лімітед». Засновували фірму львів’яни Андрій Король, Сергій Гибай та Юрій Ложкін. У 2010 році фірма об’єдналася з «Західною молочною групою» народних депутатів Ігоря Єрємєєва та Степана Івахіва.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі