Працівник Васюників, який хотів таксувати в аеропорту, не доплатив Львову понад 130 тисяч орендної плати

Господарський суд Львівський області відмовив у задоволенні позову прокурора Галицького району міста Львова до приватного підприємця Ореста Бенедика про стягнення понад 132 тис. грн боргу за орендну.

Прокуратура позивалась в інтересах управління комунальної власності Львівської міськради, оскільки Орест Бенедик мав заборгованість з орендної плати. Спочатку прокуратура вимагала стягнення 471 тис. грн, однак потім зменшила суму до 132,3 тис. грн – це борг з орендної плати за період з 1 лютого 2009 року по 1 вересня 2010 року за приміщення на вул. Льва, 1 площею 95,5 кв.м. Чому самостійно не позивалось управління комунального майна – у рішенні не повідомляється.

Як з’ясував суд, повна сплата орендних платежів Бенедиком мала бути здійснена до 20 березня 2010 року – тому з цієї дати слід рахувати строк позовної давності. Таким чином, загальний строк позовної давності у 3 роки щодо вимоги про оплату за договором сплив 20 березня 2013 року. А прокуратура звернулась до суду лише у жовтні 2014 року.

Окрім як бути приватним підприємцем, Орест Бенедик з червня 2012 року є директором ТОВ “Доматар”, співвласницею якого є Оксана Васюник, дружина народного депутата Ігоря Васюника.

Бенедик також відомий тим, що є директором товариства “Таксі.юей” з часу його заснування у 2012 році. Ця компанія з латвійським капіталом перемогла у конкурсі на визначення оператора таксі для обслуговування нового терміналу Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького у 2012 році.

Як повідомляла газета ZIK, даний конкурс відбувся з одним учасником – ТОВ “Таксі.юей”, оскільки на підготовку документів було відведено три дні, і львівські таксі не відповідали виставленим аеропортом вимогам. Утім зясувалось, що і компанія з латвійським капіталом “Таксі.юей” на момент проведення конкурсу отримала лише одну ліцензію для позашляховика Hyundai Tucson 2008 року випуску.

Нині офіційним таксі аеропорту є “Aero Express”, вказано на сайті ДП.

Ігор Васюник, як перший заступник голови комітету ВР з питань транспорту, опікується долею львівського летовища, оскільки це “ласий шматок для великих бізнесових груп”, а його піарники публікують статті про зловживання в аеропорту.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі