Через недогляд фірми-переможця тендеру зі стадіону в Дрогобичі вкрали обладнання на 124 тис. грн

ТОВ “Р.О.М.Б.” повинне виплатити на користь КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міськради 124 тис. грн компенсації. Про це стало відомо з рішення Господарського суду Львівської області від 10 березня.

Ще у 2013 році КП “Управління капітального будівництва” Дрогобицької міськради замовило реконструкцію стадіону “Галичина” на вул. Спортивній, 2 Дрогобичі під спортивно-тренувальний молодіжний комплекс у ТОВ “Р.О.М.Б.” за 10,7 млн грн.

Підрядник прийняв будмайданчик, у тому числі встановлену та змонтовану котельню контейнерного типу. ТОВ “Р.О.М.Б.” мало забезпечувати належну охорони об’єкту, оскільки відповідало за втрату або пошкодження цього майна.

Однак 16 квітня 2014 року на будові вкрали комплектуюче обладнання котельні. Суд вирішив, що компанія винна у його неналежному зберіганні.

Щодо збитків, то їх розмір становить 124 тис. грн – саме стільки коштує вкрадене обладнання відповідно з даними у листі виготовлювача котельні ТОВ “Коростенський завод теплотехнічного обладнання”.

Власники ТОВ “Р.О.М.Б.” є Олександр Бурич, Олександр Медведєв, Володимир Олійничок та Богдан Романів. Спочатку фірма була зареєстрована саме в Червонограді, однак у 2012 році змінила прописку на Дрогобич.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі