200 тис. грн з обласного бюджету хочуть витратити на смс-ки

З обласного бюджету у 2015 році планують виділити 600 тис. грн на програму “Електронна Львівщина”. Про це йдеться у проекті рішення, оприлюдненому на сайті Львівської облради.

Найдорожчим пунктом у програмі є запровадження смс-інформування суб’єктів звернення “про можливість отримання результату звернення адміністративної послуги” – 200 тис. грн. Ще 99,5 грн хочуть витратити на блок безперебійного живлення для сервера, серверну шафу, комплектуючі і стільки ж на ліцензійне програмне забезпечення та його поновлення.

Технічне обслуговування та адміністрування програмного забезпечення веб-порталу системи “Галерея послуг” в територіальних підрозділах обійдеться у 79 тис. грн. А модифікація та оптимізація механізму доступу до бази даних “Електронний кабінет” в цій системі — 72 тис. грн. На веб-портали місцевих органів влади планують виділити 50 тис. грн.

У результаті виконання програми (йдеться про 2015-2017 роки), усі РДА, районні та міські ради підключать до мультисервісної регіональної корпоративної мережі, буде інтегровано 29 типових веб-сайтів і створено єдиний регіональний інформаційний веб-простір області, створено першу чергу дата-центру регіону з не менш як 30 серверами та сукупною потужністю телекомунікаційних каналів 2 Гбіт/с, надаватимуть адміністративні послуги в електронній формі громадянам та бізнесу.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі