Фірма депутата опалюватиме лікарню у Новояворівську за понад 3 мільйони

Новояворівська районна лікарня №1 за результатами переговорної процедури закупівлі замовила послуги теплопостачання на 3 млн 355,4 тис. грн у ТОВ “Інженерно-виробничий центр”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

В обгрунтуванні закупівлі вказано, що “Інженерно-виробничий центр” займає монопольне становище на виробництво та постачання теплоенергії для Новояворівської районної лікарні №1 в межах діючої мережі з часткою 100%. Тому договір про закупівлю може бути укладений лише з одним постачальником.

Послугу надаватимуть до кінця року. Загалом замовили 2483,6 Гкал (1351 грн/Гкал). Згідно з інформацією на сайті Новояворівської міськради, з листопада 2014 року ТОВ “Інженерно-виробничий центр” погодили тариф для бюджетних установ на централізоване опалення в розмірі 1 187,55 грн/Гкал. Інших рішень про погодження тарифів “Інженерно-виробничий центр” після даного на сайті станом на 11 лютого не оприлюднено.

Водночас, для прикладу, Стрийська центральна міська лікарня у лютому замовила в місцевого комунального підприємства послуги теплопостачання за майже 1605 грн/Гкал, Моршинська міська лікарня —  майже 1698 грн/Гкал, Перемишлянська центральна районна лікарня — по 1643 грн/Гкал.

ТОВ “Інженерно-виробничий центр” належить Володимиру Галинському та Ярославу Шараневичу, обраному в 2010 році депутатом Новояворівської міськради. Згідно з сайтом ради, він також є головою комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, будівництва, комунального майна та ЖКГ.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі