Створена три місяці тому фірма постачатиме тепло в навчальний центр Нацгвардії

Навчальний центр Національної гвардії України (військова частина 3007) за результатами неконкурентної переговорної процедури закупівлі замовив постачання пари та гарячої води за 1,4 млн грн (без ПДВ) у ТОВ «Еко-Теплобуд-Інвест». Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

В обґрунтуванні закупівлі вказано, що на території військової частини 3007 у місті Золочів єдиним виробником та постачальником теплової енергії є ТОВ «Еко-Теплобуд-Інвест», яке спеціально створене для надання послуг з теплопостачання.

«Розподільча теплова мережа до теплових вводів на території Навчального центру Національної гвардії України (військова частина 3007) з’єднана з котельнею, яка є орендованою ТОВ «Еко-Теплобуд-Інвест», – написано у документі.

У документі не вказано, у кого і з якого часу орендує котельню «Еко-Теплобуд-Інвест».

ТОВ «Еко-Теплобуд-Інвест» зареєстровано 9 вересня 2014 року. Власниками є четверо людей: Віктор Гавришків, Михайло Драч, Володимир Касіневич і Богдан Муха.

Віктор Гавришків на парламентських виборах 2012 року був спостерігачем від кандидата від Партії регіонів Ігоря Дубика. Михайло Драч у 2010 році балотувався до Івано-Франківської міськради. Він також раніше був засновником ТОВ «Золочівенергоресурс», яке взяло в оренду комунальні котельні Золочева.

Касіневич та Муха мають спільну фірму — ТОВ «Богдан і Володимир», яке займається виробництвом котлів.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі