Фірма колишнього техніка БТІ отримає майже 200 тисяч за інвентаризацію військових містечок

Квартирно-експлуатаційний відділ Львова Міноборони України за результатами запиту цінових пропозицій замовив послуги з проведення технічної інвентаризації будівель військових містечок за 196,5 тис. грн (без ПДВ) у ПП “БТІ Експрес-Сервіс”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно із завданням, на кожну будівлю необхідно виготовити технічну документацію. У списку казарми, учбові корпуси, клуби, медпункти, їдальні, гуртожитки, склади семи військових містечок:

  1. військового містечко №160 в смт.Брюховичі,
  2. військового містечка №140, Львів, вул. Левандівська,
  3. військового містечка №209, Львів, вул. Стрийська,
  4. військового містечка №188 в смт. Дубляни,
  5. військового містечка №221 та №222, Пустомитівський район, с. Підберізці,
  6. військового містечка №13, м. Львів, вул. Ветеранів, Батуринська.

Загалом це 209 будівель площею 102 250,95 кв. м.

Пропозиція ПП “БТІ Експрес-Сервіс” була значно найдешевшою від пропозицій інших фірм, які становили 330-450 тис. грн з ПДВ.

БТІ Експрес-Сервіс” зареєстровано у лютому 2013 року, розмір статутного капіталу — 100 грн. Це перший тендер, в якому перемогло підприємство. Власником і директором є 31-річний Андрій Бадунь, депутат Перемишлянської райради попереднього скликання від ГП “Пора”.

На сайті райради вказано, що він працював техніком в обласному КП Львівської обласної ради “Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки”. До речі, комунальне БТІ також брало участь у цьому тендері, однак його пропозиція була відхилена.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі