Директора держприємства на Стрийщині затримали за вимагання 1 млн грн хабара

Фото: ГУ НПУ у Львівській області

Керівника державного підприємства у Стрийському районі затримали під час отримання першої частини хабара у розмірі 200 тис. грн. Загалом він вимагав 1 млн грн, повідомляє Львівська обласна прокуратура та поліція області.

Фото: ГУ НПУ у Львфвській області

Директор вимагав кошти за оренду складів, які знаходяться на об’єкті, де зберігаються товарно-матеріальні цінності державного резерву.

«У разі відмови заплатити йому «відкат», директор обіцяв створити штучні перешкоди для продовження договору і відпуску товарів зі складу, котрі потерпілий вже розмитнив і мав передати покупцю», – повідомляє прокуратура.

Поліція також уточнила, що затриманим є 60-річний мешканець Золочівського району.

Наразі директора підприємства затримали та повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 368 ККУ (вимагання неправомірної вигоди). Щодо запобіжного заходу, то суд обрав тримання під вартою.

Як з’ясували «Наші гроші. Львів», на Львівщині забезпечує розміщення і зберігання матеріальних цінностей державного резерву лише Державне підприємство «Стрийський комбінат хлібопродуктів N1». Наразі нам не вдалося додзвонитись на це підприємство.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі