- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

На Львівщині виділять 23,5 млн грн на ремонт місцевих доріг

25.05.2022 @ 12:16 в Львів,НОВИНИ

Львівська обласна військова адміністрація розподілила 23,5 млн грн на ремонт та утримання місцевих доріг. Кошти на місцеві шляхи витратять вперше з початку повномасштабної війни росії проти України.

Чому раніше не ремонтували дороги?

Як раніше розповідали [1] «Наші гроші. Львів», департамент дорожнього господарства Львівської ОВА повністю зупинив обслуговування доріг з початку воєнного стану.

Це сталось через постанову Кабміну, згідно з якою заборонені видатки на ремонти доріг місцевого значення. Дозволялось проводити реконструкцію лише для автошляхів державного значення, оскільки їхнє утримання належить до заходів мобілізації.

Також у департаменті зазначали, що вели переговори з Кабміном і Офісом президента, щоб їм дозволили проводити утримання та аварійне відновлення деяких місцевих доріг.

Які дороги відремонтують?

Згідно з розпорядженням голови ЛОВА, всього відремонтують 19 доріг, деякі ділянками, а деякі – по всій протяжності. Зокрема, ремонтуватимуть об’їздні дороги біля міст Городок та Радехів.

Наприклад, ремонтуватимуть ділянки доріг біля сіл Лопушна, Лисиничі, Скнилів, Сокільники, Чернихів, Грушів, Куликів – Мервичі, Лавочна, Лихоборів та інше. Із повним переліком планованих ремонтів можна ознайомитись тут [2]. На це витратять 20 млн грн.

Окремо планують спрямувати 3,5 млн грн на експлуатаційне утримання [3] вулиць у місті Самбір. Ці кошти витратять через самбірське комунальне підприємство «Об’єднане», а підрядником стане ТОВ «Шляховик-Т».

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2022/05/25/na-lvivshhyni-vydilyat-23-5-mln-grn-na-remont-mistsevyh-dorig/

URLs in this post:

[1] розповідали: https://lviv.nashigroshi.org/2022/04/20/u-lvivskij-oblasti-na-chas-vijny-zupyneno-planovi-remonty-dorig/

[2] тут: https://loda.gov.ua/documents/28845

[3] утримання: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2022-05-10-003266-a

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.