Відтепер до Prozorro+ можуть приєднуватися благодійні фонди та ГО

Фото ілюстративне, джерело: Мусієнко Владислав/POOL/УНІАН

Платформа для задоволення гуманітарних потреб держави Prozorro+ надасть доступ до реєстрації благодійним фондам та громадським організаціям з України та з-за кордону. Передбачається, що благодійні фонди або ГО зможуть шукати під свої потреби постачальників товарів або надавати необхідні товари органам державної чи комунальної власності. Участь є безкоштовною.

«Ми отримали запити від благодійних фондів та громадських організацій на приєднання до платформи. Так само як державні організації, вони потребують якомога швидше знаходити гуманітарні товари. Це допоможе закривати деякі потреби в тому числі державних або місцевих органів влади, оскільки багато фондів співпрацюють з військово-цивільними адміністраціями, селищними радами, лікарнями тощо. Крім цього, благодійники можуть виступати донорами потреб, які мають замовники на Prozorro+», — розповів генеральний директор ДП «Прозорро» Василь Задворний.

Наразі перелік товарних категорій в Prozorro+ налічує понад 150 позицій (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється. Водночас платформа не займається пошуком постачальників товарів військового призначення — наприклад, касок або бронежилетів.

На платформі вже працюють державні та комунальні органи влади, зокрема — Міністерство аграрної політики, Міністерство соціальної політики, Штаб гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниця та Львівська ОДА. Для масштабування на всю країну платформа активно наповнюється товарами від постачальників.

Крім цього, передбачається участь великих міжнародних донорів на платформі, які зможуть фондувати потреби України та отримувати звіти про виконання цих запитів.

Нагадаємо, що платформу Prozorro+ запустили 30 березня. Головне завдання платформи — це згуртувати український бізнес навколо нагальних потреб української держави та системно задовольняти їх.

Зареєструватися на платформі можна через один з електронних майданчиків, які на волонтерських засадах стали партнерами Prozorro+: E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, Держзакупівлі.Онлайн, Тендер-Онлайн або Playtender. Аби подати свою пропозицію/запит на потребу, потрібно зареєструватися на одному з перелічених електронних майданчиків. Подача пропозицій для бізнесу і публікація потреб для замовників є безкоштовними.

 

Матеріал підготовлено за підтримки New Democracy Fund. Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію New Democracy Fund.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі