Поліцейський центр авіаційного забезпечення придбав коптерів на 4 млн грн

Модель Matrice 300 RTK. Фото: dji-kyiv.com

«Центр авіаційного забезпечення національної поліції України», який розташовано у Львові, уклав договір із ТОВ «Смарт трейдінг груп» на закупівлю чотирьох квадракоптерів та одного мультикоптера на загальну суму 3,95 млн грн.

До минулого року установа називалась «Львівський спеціалізований центр підготовки поліцейських».

Згідно з угодою, Центр придбає безпілотний мультикоптер моделі  Matrice 300 RTK із додатковим обладнанням за 2,2 млн грн. За інформацією з сайту Drone.ua, сам мультикоптер коштує близько 600 тис. грн, решта суми – це додаткове обладнання.

 «Основна перевага цього коптера  – його камера, що коштує як сам дрон. Фактично, через неї його і купують, оскільки вона не сумісна з іншими моделями. Ця камера має тепловізор та 20-кратний зум. Наприклад, з висоти 120 метрів можна чітко побачити номер машини», – пояснив переваги та необхідність придбання цього обладнання представник Центру та контактна особа тендерного комітету Олександр Балинець.

Балинець також наголосив, що відділ фактично функціонує від березня 2021 року і на сьогодні з обладнання «лише маленький дрон».

Також, згідно з договором, замовник закупив 4 квадрокоптери DJI Mavic 2 за 237,8 тис. грн (без ПДВ) за одиницю та 40 акумуляторів за 4,3 тис. грн (без ПДВ) за одиницю.

Про учасників

У відкритих торгах конкурували лише дві фірми: «Ю.ЕЙ.ВІ. Дистибуція» та переможець «Смарт трейдінг груп», що запропонувала ціну на тисячу гривень нижчу.

Підприємство зареєстроване у Києві у 2016 році. Власниками фірми у рівних долях є киянки Олександра Афанасьєва та Ірини Кірющенко. За останні два роки «Смарт трейдінг груп» отримала державних замовлень на 33,6 млн грн. Переважно постачає техніку для військових та правоохоронних структур.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі