В селі на Закарпатті збудують школу з кабінетом для релаксу за понад 90 млн грн

Проект ногвої школи в селі Кольчино . Джерело: скоін відео Перший Кабельний

Кольчинська селищна рада на Закарпатті віддасть 94 млн грн ТОВ «Будівельна компанія «Адамант» за будівництво школи з котельнею на вул. Фрідєшівській, 16.

Школа матиме три блоки і буде передбачена для 332 учнів, тут також збудують котельню на твердому паливі та трансформаторну підстанцію. На території також будуть майданчики для відпочинку дітей, площадки для гімнастики, баскетболу та волейболу, навчально-дослідна площадка, майданчик контейнерів для сміття.

Окрім загальнобудівельних робіт, тут зроблять перехідну галерею, сходи, вітражі, ганки, утеплять перекриття. Також − опалення, вентиляцію, теплопостачання, водопостачання, водовідведення, електрику та пожежну сигналізацію. Територію школи огородять, висадять дерева та кущі, зроблять вуличне освітлення.

В школі буде тренажерний зал, спортзал, навчальні майстерні, зокрема з обробки металу, деревини та тканин. Їдальня, терапевтичний, стоматологічний та процедурні кабінети, актовий зал на 77 місць та бібліотека. Тут також буде, наприклад, кімната психологічного розвантаження. У ній буде чотири дивани, книжкові шафи, журнальний столик, телевізор, чотири гардеробні та три напівм’які крісла. Загалом для усіх приміщень в школі закуплять меблі та обладнання.

Роботи завершать до кінця 2023 року.

Проект ногвої школи в селі Кольчино . Джерело: скрін відео “Перший Кабельний”

У теперішній школі в селі Кольчино навчається понад 400 дітей. Через недостатню кількість приміщень частина школярів вчиться в другу зміну, тут немає актового залу та спортзалу.

Про підрядника

Власниками мукачівської фірми «Адамант» є Петро Левченко та Роман Топазли. Раніше вона була частиною корпорації «Укрбуд», яку контролював фігурант журналістських розслідувань, бізнесмен та екснардеп Максим Микитась.

Сама ж фірма «Адамант» недавно стала фігурантом судового розслідування. Слідчі підозрюють, що службові особи КП «Київпастранс» у змові з кількома компаніями, серед яких і «Адамант», «розробили протиправний механізм розкрадання коштів КП «Київпастранс». Під час обшуку правоохоронці вилучили 1,8 млн грн та незначну кількість грошей в доларах та євро. Компанія намагалась оскаржити рішення про арешт, але безуспішно.

Протягом 2020-2021 років компанія «Адамант» отримала державних замовлень на 887 млн грн. Серед її великих підрядів – будівництво лікарні в місті Берегово на Закарпатті за 136 млн грн та будівництво моста через річку Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську вартістю 219 млн грн.

Про тендер

Єдиним конкурентом на торгах фірми «Адамант» було ТОВ «Альфабуд Консалт». Під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій, однак ціна переможця була на 2,1 млн грн дешевшою.

На початку вересня цього року Західний офіс Державної аудиторської служби розпочав перевірку закупівлі. Процес триває досі.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі