- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Депутат Львівської міськради Назарій Бербека став власником «Дивись.info»

06.08.2021 @ 19:52 в Львів,НОВИНИ

Новим власником інформаційної агенції «Дивись.info» став депутат Львівської міськради від «Європейської солідарності» і забудовник Назарій Бербека. Про це повідомляє видання на своєму сайті [1].

«Сьогодні була укладена угода між власниками ІА Дивись.info та Назарієм Бербекою. Згідно з домовленістю сторін, редакційна політика видання та принципи роботи залишаться незмінними», – йдеться у повідомленні.

«Це усвідомлений і виважений крок для видання та для мене особисто. Від сьогодні корпоративні права та активи інформаційного видання «Дивись.інфо» на 90% переходять Назарію Бербеці. Так, ми сьогодні підписали корпоративну угоду», – написала [2] співвласниця та керівниця ІА Дивись.info Наталія Улинець, зазначивши, що «у виданні працюватиме в частині розвитку і масштабування».

Нагадаємо, сайт «Дивись.info [3]» видає однойменне ТОВ «Інформаційне агентство «Дивись. Інфо». Ще у 2016 році замість Андрія Завербного власницями стали співвласниця PR-компанії «Перфектні рішення» Наталія Улинець (49%) та юристка Ганна Мацюк (51%). Остання два роки тому претендувала на посаду директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА. Мацюк також володіє низкою підприємств, серед яких юридична фірма та фермерське господарство.

Наразі офіційної зміни власників в реєстрі не відбулося. Як зазначила Наталія Улинець, зміна відбудеться найближчими днями. Суму продажу не розголошують.

«Наші стосунки з редакційним колективом сайту будуть прозорими, ми розробляємо та підпишемо відповідний меморандум з редакцією про невтручання в інформаційну політику видання», – пообіцяв Назарій Бербека.

Назарій Бербека є співвласником будівельного бізнесу, зокрема ТОВ «Львівська інвестиційна компанія разом із Тарасом Дідиком. Останній є власником [4] ТОВ «Бізнес-Вектор ДК», якому належить торгова марка «Нова оселя». Будівництво під цим брендом веде і «Львівська інвестиційна компанія».

Разом вони володіють «Експлуатаційна служба «Нова оселя» та «Експлуатаційна служба Нова оселя фасілітіс», які отримують мільйонні замовлення [5] на прибирання від офісів податкової, змагаючись із власним працівником.

Назарій Бербека входить до десятки найбагатших депутатів Львівської міськради за підсумками 2019 року, повідомляв ZAXID.NET [6].


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/08/06/vlasnykom-dyvys-info-stav-deputat-miskrady-nazariy-berbeka/

URLs in this post:

[1] сайті: https://dyvys.info/2021/08/06/novym-vlasnykom-ia-dyvys-info-stav-nazarij-berbeka/

[2] написала: https://www.facebook.com/100000174771238/posts/4856552014360576/

[3] Дивись.info: http://dyvys.info/

[4] власником: https://novaoselya.com/about/

[5] отримують мільйонні замовлення: https://lviv.nashigroshi.org/2021/03/02/zachystka-podatkovoyi/

[6] ZAXID.NET: https://zaxid.net/naybagatshi_deputati_lvova_reyting_za_rivnem_dohodiv_n1512202

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.