- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Депутати погодили будівництво багатоповерхівки на Героїв Майдану всупереч генплану

09.07.2021 @ 15:05 в Львів,НОВИНИ

Депутати Львівської міськради 9 липня проголосували за ухвалу «Про затвердження детального плану території у районі вул. Героїв Майдану, вул. М. Глінки», яким пропонується розміщення житлового будинку із вбудованими торгово-офісними приміщеннями на розі вулиць Глінки та Героїв Майдану.

Ухвалу підтримали 52 депутати.

Як повідомляли [1] «Наші гроші. Львів», мова йде про будівництво поруч із колишньою президентською резиденцією на вул. Глінки, 12, яку «Холдинг емоцій «!Фест». Ця компанія є платником розроблення даного ДПТ, і власником сусідньої ділянки площею 0,037 га, де хоче збудувати багатоквартирний будинок. Згідно з візуалізаціями, тут буде шість поверхів.

У центральному Галицькому районі, який включає проєктовану територію, відсутнє зонування, відтак детальним планом для майбутнього місця будівництва хочуть встановити зону Ж-2 – малоповерхову квартирну житлову забудову. Для такої зони в основному дозволені чотирьохповерхівки, однак допускаються й багатоквартирні житлові будинки до 6 поверхів включно.

Водночас чинний генеральний план Львова визначає ділянку як територію, де можна будувати максимум чотири поверхи. Відтак, детальний план території суперечитиме генплану. Крім того, до зони Ж-2 хочуть віднести й територію, де стоїть колишня президентська резиденція, і яка зараз генпланом визначена місцем громадських центрів, комплексів та об’єктів.

Під час громадських слухань щодо проєкту ДТП мешканці вулиць Героїв Майдану та Глінки звертались із пропозиціями обмежити будівництво 3-4 поверхами, як це встановлено генпланом. Але їхні зауваження не врахували.

Бенефіціарними власниками ТОВ «Холдинг емоцій «!Фест» є Юрій Назарук, Андрій Худо і Дмитро Герасімов.

 

Матеріал підготовлено за підтримки Інтерньюс Нетворк в рамках проєкту «Виробництво та популяризація журналістських розслідувань у Західній Україні». Матеріал відображає позицію редакції і не обов’язково відображає позицію Інтерньюс Нетворк.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/07/09/deputaty-pogodyly-budivnytstvo-bagatopoverhivky-na-geroyiv-majdanu-vsuperech-genplanu/

URLs in this post:

[1] повідомляли: https://lviv.nashigroshi.org/2021/07/06/fest-hoche-zbuduvaty-6-poverhivku-bilya-kolyshnoyi-prezydentskoyi-rezydentsiyi/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.