Підозрюваному у корупції керівнику філії «Нафтогазу» призначили заставу

Фото з сайту СБУ

Слідча суддя Галицького районного суду Ірина Волоско обрала запобіжний захід для Петра Ковальчука, керівника філії «Новояворівські електромережі» ТОВ «Нафтогаз Тепло». Його підозрюють у отриманні 1 млн грн хабара за сприяння у підключенні житлового будинку до електромереж.

Джерело: ухвала суду від 2 червня 2021 року. 

Підозрюваного триматимуть під вартою шістдесят днів, але він може внести 567,5 тис. грн застави. Сторона захисту на таку ухвалу суду 8 червня подала апеляційну скаргу 

Нагадаємо, про корупційну схему повідомила СБУ 1 червня. Згідно із судовими ухвалами, директор ТОВ «Новояворівськ міськбуд» хотів ввести в експлуатацію багатоквартирні житлові будинки. У деяких з них виникли проблеми з електропостачанням, через що останній звернувся до керівництва місцевої філії «Нафтогазу». 

На посаді керівника обвинувачений працював всього лише з 8 квітня цього року. І, за версією слідства, запропонував за 1,4 млн грн вирішити проблеми з підключенням до електропостачання одного будинку та гарантувати невідключення ще одного від електромереж. 

Передачу авансу в 1 млн грн у кабінеті філії «Новояворівські електромережі» 31 травня зафіксували правоохоронці. Наразі керівника підозрюють за ч. 4 ст. 368-3 ККУ (підкуп службової особи юридичної особи приватного права). 

2 червня Ковальчука також відсторонили від посади директора філії на два місяці. 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі