Дружина скандального експосла у Словаччині за 100 млн грн збудує котеджі для реабілітаційного центру

Західний реабілітаційно-спортивний центр. Фото: ЗРСЦ

«Західний реабілітаційно-спортивний центр» Національного комітету спорту інвалідів України спрямує 108 млн грн на будівництво котеджів для реабілітаційно-спортивних груп. Відповідні угоди по 55 та 53 млн грн підписали з ПП «Укрелектробуд».

Єдиним конкурентом фірми «Укрелектробуд» на обох торгах було київське ТОВ «Будівельні споруди міста». Під час двох аукціонів компанії знижували свої пропозиції, однак ціна переможця була все одно на понад 200 тис. грн дешевшою.

Йдеться про зведення триповерхових котеджів №3 та №4 на території «Західного реабілітаційно-спортивного центру» в сели Яворів Самбірського району на вул. Рівних прав та можливостей, 1. Окрім загальнобудівельних робіт, на котеджах встановлять сонячні панелі, ліфт, тут буде система пожежної сигналізації та відеонагляд. В котеджах будуть кнопки виклику персоналу для допомоги, вони пристосовані для маломобільних груп людей. Роботи планують завершити до кінця 2022 року.

Як пояснила редакції «Наші гроші. Львів» фахівчиня з тендерних процедур «Західного реабілітаційно-спортивного центру» Юлія Бартлевич, додаткові котеджі  необхідні Центру через високу завантаженість бази.

«У цей, літній період, в нас зайнято більше 60% приміщень для проживання, а взимку – вони заповнені повністю. Не встигаємо задовольнити усіх потреб маломобільних груп, окрім того, в нас тренуються й інші спортсмени», − розповіла Юлія Бартлевич.

Про підрядника

Підприємство «Укрелектробуд» зареєстроване 2006 року в Ужгороді. За даними YouControl, фірма входить до групи компаній закарпатської родини підприємців та політиків Ковачів.

Основна царина діяльності компаній родини Ковачів − будівництво, нерухомість та виробництво альтернативної енергетики. Зокрема, дружина екснардепа від «Партії регіонів» Василя Ковача Ярина Ковач є співзасновницею ПП «Комерцконсалт» та ТОВ «Гідроенергія Карпат» з виробництва електроенергії, Воловецьке колективне підприємство «Агрошляхбуд» з будівництва доріг.

Саме вона є власницею 90% компанії «Укрелектробуд. Ще 10% належить Ользі Гаваші – дружині колишнього надзвичайного і повноважного посла України в Словацькій Республіці Олега Гаваші.

Олег Гаваші у 2016 році звільнили з посади надзвичайного і повноважного посла України в Словацькій Республіці через скандал з контрабандною цигарок. Нагадаємо, тоді на кордоні у Закарпатській області затримали автомобіль, який намагався вивезти цигарки під виглядом дипломатичного вантажу. Супровідні документи на цей багаж надало Посольство України в Словаччині, а перевізником контрабанди виявився чоловік першої секретарки посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин Сергій Ліщишин.

Як повідомили «LB.ua», Олег Гаваші є кумом нардепа Віктора Балоги, члена депутатської групи «Партія «За майбутнє». Тепер Олег Гаваші є радником міського голови Мукачева, сина Віктора Балоги − Андрія Балоги.

Протягом 2020-2021 року компанія «Укрелектробуд» отримала державних замовлень лише на поточні 108 млн грн, інші ж замовлення на 22 млн грн були від приватних компаній.

 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі