Львівські рятувальники замовили спеціалізований Ford за 1,8 млн грн

фото з сайту Валідус-авто vsauto.com.ua

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області підписало договір із ТОВ «Валідус спецавто» на закупівлю спецавтомобіля за майже 1,8 млн грн.

За договором рятувальники отримають автомобіль на базі Ford Transit. Базова комплектація такого автомобіля у офіційного дилера коштує від 1 до 1,2 млн грн в залежності від комплектації.

Спецавтомобіль має назву BC MOG-FT і додатково обладнаний радіостанцією, ноутбуком, відеокамерою, двома дихальними апаратами та хімічними захисними костюмами.

Закупівля реалізовується за грантові кошти в рамках транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020. Загальний бюджет проєкту складає 1,84 млн євро, а його мета – пришвидшити реагування на катастрофи в гірській місцевості.

Про тендер

Єдиним конкурентом на торгах виступила інше підприємство, яке торгує спецавтомобілями – ТОВ «Компанія Тітал» із пропозицією на 2,8 тис. грн дорожчою. Під час торгів жоден з учасників не знижував вартість.

ТОВ «Валідус спецавто» зареєстроване у Києві, а його власником є Андрій Нагорний. Компанія кілька разів фігурувала у публікаціях «Наші гроші. Запоріжжя» у яких розповідалось про фіктивну конкуренцію на торгах.

Зокрема, на одну із закупівель фірма прийшла із своїм представником, а у іншому випадку надала сертифікат на той же пікап, що й конкурент.

З початку 2020 року ТОВ «Валідус спецавто» отримало держзамовлень на 714 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі