- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

У Львові поліцейські розпочнуть оновлення своїх відділень за кошти ЄС

07.04.2021 @ 09:30 в Львів,НОВИНИ

Головне управління Національної поліції у Львівській області замовило [1] реконструкцію відділу поліції №3 на вул. Генерала Чупринки, 65 за 2,1 млн грн у ПП «Західбуд-Плюс».

Це вже третій договір на оновлення відділень поліції в рамках грантового проєкту «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові». Він покликаний пришвидшити і покращити реакцію поліції на правопорушення.

Загальний бюджет проєкту передбачає 6 млн євро, з яких 90% фінансує Європейський Союз, а решту 600 тис. євро повинні виділити Головне управління Національної поліції України та Львівська обласна рада.

Згідно з поточною угодою, підрядник «Західбуд-Плюс» відремонтує дах та приміщення відділу поліції на вул. Генерала Чупринки, 65, встановить тут двері та металопластикові вікна. Оновить водопровід та каналізацію, зокрема встановить душові, замінить туалети та умивальники, а також вішалки, підстаканники та поручні для маломобільних груп. Компанія замінить світильники та розетки, зробить блискавкозахист та вогнезахист.

Згідно з проєктом, у відділку передбачена камера тимчасового перебування за європейськими стандартами для затриманих. Роботи завершать до кінця грудня цього року.

Окрім переможця, участь в поточних торгах взяли ще три компанії – ПП «Модена», «Граніт» УТОГ та ТОВ «Галич-БК». Пропозиція фірми «Західбуд-Плюс» була найдорожчою серед учасників, однак тендерний комітет відхилив конкурентів. Наприклад, договір з підприємством «Галич-БК» не підписали, оскільки фірма не обґрунтувала аномально низької ціни за свої роботи.

«Зрушити з місця»

Проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові» виграв грант в рамках програми «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» ще у 2018 році, однак основні роботи досі не розпочали. Лише після прохання пришвидшити [2] його реалізацію на лютневому засіданні у Львівській обласній раді поліцейські оголосили перші закупівлі на ремонти.

«Просимо максимально пришвидшити проведення необхідних тендерів, розпочати ремонтні роботи у відділах поліції, закупити техніку та найважливіше − добудувати адміністративну будівлю на вул. Стрийській. Зараз гостро стоїть питання − зрушити з місця реалізацію цього проєкту», − зазначив під час засідання голова комісії з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань Назарій Сумало.

У результаті наприкінці березня поліцейські замовили реконструкцію [3] Львівського районного управління поліції на вул. Романчука, 18 за 1,9 млн грн. А у квітні – оновлення [4] відділення відділу поліції №2 на проспекті Червоної Калини, 66 за 286 тис. грн.

Проєкт «Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львові» передбачає [5] ремонт шести відділів поліції Львова, закупівлю техніки, зокрема 100 камер відеоспостереження, та три нові автомобілі.

Окрім того, в рамках проєкту повинні завершити будівництва першого прозорого офісу львівської поліції на вул. Стрийській. Хоча його планували добудувати ще до 2021 року, на сьогодні лише опублікований [6] намір укласти відповідну угоду з ТОВ «Фірма «Інтербуд». У будівництво прозорого офісу планують вкласти 83 млн грн, таку ціну запропонував потенційний підрядник.

Про підрядника

Підприємство «Західбуд-Плюс» зареєстроване у Львові, а його власником є Станіслав Кузьма. Йому також належить ТОВ «Західбудпроект», забудовник [7] житлового комплексу «Винниківський дім» на вул. Винна Гора, 22 у Винниках.

Протягом 2020-2021 років фірма «Західбуд-Плюс» отримала державних замовлень на 38,5 млн грн, враховуючи поточну угоду. Серед інших підрядів компанії – капітальний ремонт [8] огорожі ліцею «Галицький» на вул. Замковій, 4 у Львові за 4,7 млн грн та оновлення [9] спортивного майданчика школи №29 у Винниках за 2,5 млн грн.

 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/04/07/u-lvovi-politsejski-rozpochaly-onovlennya-svoyih-viddilen-za-koshty-yes/

URLs in this post:

[1] замовило: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-08-012786-a

[2] пришвидшити: https://lvivoblrada.gov.ua/news/stvorennya-sistemi-shvidkogo-reaguvannya-na-zlochini-i-podii-u-lvovi-je-vazhlivim-imidzhevim-infrastrukturnim-projektom-nazarii-sumalo

[3] реконструкцію: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-02-000896-c

[4] оновлення: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-12-006011-a

[5] передбачає: https://zaxid.net/pershiy_prozoriy_ofis_dlya_lvivskoyi_politsiyi_vidkriyut_u_2021_rotsi_n1488864

[6] опублікований: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-05-002943-c

[7] забудовник: https://novobudovy.com/company/zahidbudproekt

[8] ремонт: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-02-17-000794-b#tender

[9] оновлення: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-03-004440-c#tender

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.