Міськрада видала Тістикам майже гектар землі під будівництво житла на Миколайчука

Фото ділянок із сайту ЛМР

Депутати Львівської міськради проголосували за ухвалу, якою змінюється цільове призначення орендованих ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» земельних ділянок на вул. Миколайчука.

«Егіда-Львів» орендувала ділянки на вул. Миколайчука для обслуговування насосних свердловин. Ухвалою дозволяється оренда ділянок площею 0,83 га вже для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будинків (одна з чотирьох ділянок – для будівлі змішаного використання). При цьому, згідно з даними державного реєстру нерухомості, фірмі на цих ділянках належать об’єкти нерухомості загальною площею лише 14,2 кв. м.

Один із об’єктів нерухомості на ділянках

За таке рішення під час останнього засідання 25 березня проголосувало 39 депутатів, з яких ЄС – 20 депутатів, Сапомоміч – 14, Свобода – 4. Це рішення також підтримав секретар ради, «свободівець» Маркіян Лопачак. Проти голосувало 11 депутатів.

До проєкту ухвали були зауваження директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич. Відповідно до детального плану території, одна із ділянок розташована в зоні Ж-4 (змішаної житлової забудови) і частково в зоні Р-3 (зона озеленених територій загального користування), де не передбачено формування земельних ділянок для будівництва та обслуговування багатоквартирних житлових будівників.

Передані в оренду ділянки

Ухвалою всі ділянки передаються в оренду «Егіда-Львів» до 23 квітня 2025 року. Станом на п’ятницю, 26 березня, ухвала ще не з’явилась на сайті міськради як підписана міським головою.

ПП «Юридична компанія «Егіда-Львів» належить Володимиру та Ярославу Тістикам (по 42,5%) і їхній тітці Ніні Мичці (15%). Тістики були депутатами від ВО «Свободи», Ярослав – Львівської міськради, Володимир – Львівської облради. Син Ярослава Тістика Ростислав є народним депутатом від «Слуги народу».

 

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі