- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Технічна учасниця допомогла розіграти 2 млн грн на харчування пацієнтів в Стрию

19.02.2021 @ 10:00 в Львів,НОВИНИ

Комунальне некомерційне підприємство «Стрийський пологовий будинок» обирало [1] переможця тендеру на харчування пацієнтів вартістю майже 2 млн грн серед пов’язаних підприємиць.

В результаті лікарня підписала договір із підприємицею Тетяною Латик. Сума угоди – це вартість харчування протягом 17169 ліжко/днів, де вартість одного такого дня – 116 гривень.

Це вже другий тендер на харчування. Перший виявився невдалим [2], бо на нього прийшла лише одна учасниця – Оксана Шайбнер. Саме вона стала єдиною конкуренткою Латик на поточному тендері. Під час аукціону вони не знижували свої пропозиції, тому перемога дісталась Тетяні Латик, яка мала на понад 8 тис. грн дешевшу ціну.

І на першому, і на другому тендері Шайбнер завантажила лише кілька документів із переліку необхідних – копію паспорту, картки платника податків. А в поточній закупівлі ще й додаткову угоду, укладену між ще однією лікарнею та іншим підприємцем, в якій Оксана Шайбнер навіть не згадується. В інших закупівлях вона участі не брала, тому ні про досвід, ні про її працівників нічого невідомо.

Натомість документи Латик містять аналогічні плями, що й на копіях паспорту Шайбнер. Це означає, що вони користувалися однаковою технікою.

Відкрийте в новому вікні, щоб роздивитись ближче

Крім того, при реєстрації на майданчику Оксана Шайбнер вказала номер телефону, який при пошуку згадується в соцмережі як телефон Анни Латик, щоправда ще в 2014 році. Саме так звати доньку переможниці тендеру.

Про постачальницю

Своє перше замовлення Тетяна Латик отримала восени, від того ж Стрийського пологового будинку. Тоді договір на 195 тис. грн підписали [3] без проведення конкурсу, бо на попередні два аукціони ніхто не приходив. Саме цей досвід підприємиця показала на поточному тендері, оскільки інших замовлень в Prozorro вона не отримувала.

Колись Латик разом з чоловіком була співвласницею ПП «Родина ЛТР», яке припинило діяльність. Зараз її чоловік Роман Латик є засновником ТОВ «Лартбур», ФГ «Латик», а також донедавна був співвласником ТОВ «612 кілометр [4]».

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Стрийська школа віддасть понад півмільйона гривень підприємиці, яка готувала документи на шкільному сканері [5]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2021/02/19/tehnichna-uchasnytsya-dopomogla-rozigraty-2-mln-grn-na-harchuvannya-patsiyentiv-v-stryyu/

URLs in this post:

[1] обирало: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-01-11-000823-c

[2] невдалим: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-12-15-004174-a

[3] підписали: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-10-29-007488-c

[4] 612 кілометр: https://612km.com.ua/

[5] Стрийська школа віддасть понад півмільйона гривень підприємиці, яка готувала документи на шкільному сканері: https://lviv.nashigroshi.org/2020/01/20/stryys-ka-shkola-viddast-ponad-pivmil-yona-hryven-pidpryiemnytsi-iaka-hotuvala-dokumenty-na-shkil-nomu-skaneri/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.