Технічна учасниця допомогла розіграти 2 млн грн на харчування пацієнтів в Стрию

Фото умовне, джерело: radnuk.com.ua

Комунальне некомерційне підприємство «Стрийський пологовий будинок» обирало переможця тендеру на харчування пацієнтів вартістю майже 2 млн грн серед пов’язаних підприємиць.

В результаті лікарня підписала договір із підприємицею Тетяною Латик. Сума угоди – це вартість харчування протягом 17169 ліжко/днів, де вартість одного такого дня – 116 гривень.

Це вже другий тендер на харчування. Перший виявився невдалим, бо на нього прийшла лише одна учасниця – Оксана Шайбнер. Саме вона стала єдиною конкуренткою Латик на поточному тендері. Під час аукціону вони не знижували свої пропозиції, тому перемога дісталась Тетяні Латик, яка мала на понад 8 тис. грн дешевшу ціну.

І на першому, і на другому тендері Шайбнер завантажила лише кілька документів із переліку необхідних – копію паспорту, картки платника податків. А в поточній закупівлі ще й додаткову угоду, укладену між ще однією лікарнею та іншим підприємцем, в якій Оксана Шайбнер навіть не згадується. В інших закупівлях вона участі не брала, тому ні про досвід, ні про її працівників нічого невідомо.

Натомість документи Латик містять аналогічні плями, що й на копіях паспорту Шайбнер. Це означає, що вони користувалися однаковою технікою.

Відкрийте в новому вікні, щоб роздивитись ближче

Крім того, при реєстрації на майданчику Оксана Шайбнер вказала номер телефону, який при пошуку згадується в соцмережі як телефон Анни Латик, щоправда ще в 2014 році. Саме так звати доньку переможниці тендеру.

Про постачальницю

Своє перше замовлення Тетяна Латик отримала восени, від того ж Стрийського пологового будинку. Тоді договір на 195 тис. грн підписали без проведення конкурсу, бо на попередні два аукціони ніхто не приходив. Саме цей досвід підприємиця показала на поточному тендері, оскільки інших замовлень в Prozorro вона не отримувала.

Колись Латик разом з чоловіком була співвласницею ПП «Родина ЛТР», яке припинило діяльність. Зараз її чоловік Роман Латик є засновником ТОВ «Лартбур», ФГ «Латик», а також донедавна був співвласником ТОВ «612 кілометр».

Ця публікація стала можливою завдяки фінансовій підтримці Black Sea Trust, a Project of the German Marshall Fund of the United States. Думки, висловлені в цій публікації, не обов’язково представляють думку Black Sea Trust або його партнерів.

Стрийська школа віддасть понад півмільйона гривень підприємиці, яка готувала документи на шкільному сканері

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі